Gülse Göçer kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
275
Gülse Göçer kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Gülse Göçer kimdir?, biyografi sitemizde Gülse Göçer kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gülse Göçer kimdir? kaç yaşında?, Gülse Göçer kimdir? memleketi neresi, Gülse Göçer kimdir? evi nerede, Gülse Göçer kimdir? nereli, Gülse Göçer kimdir? instagram, Gülse Göçer kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Gülse Göçer kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Gülse Göçer
Doğum tarihi: 22 Ocak 2005
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.53 cm
Kilo: 35 kg
Burcu: Kova
Eğitim: Lise
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Gülse Göçer nereli? Kaç yaşında?

Gülse Göçer yaş, LGS puanı, hangi lisede, hangi liseyi kazandı, evi, boy kilo, mezuniyeti, sevgilisi, yer aldığı diziler? Gülse Göçer benimle ders çalışın, kim beni daha iyi tanıyor ve Güldüy Güldüy Show Çocuk oyunculuğu ile kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Gülse Göçer yaşamı ve biyografisi

Gülse Göçer Türk çocuk dizi ve tiyatro oyuncusu ve de sosyal platform fenomenidir. Gülse Göçer çok ufak yaşlarda başladığı oyunculuk kariyerine Güldüy Güldüy Show Çocuk programında yıldızı parlayarak tanındı.

Gülse Göçer dizileri

Gülse Göçer 22 Ocak 2005 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen Ordu Fatsalıdır. Babası Deha ve annesinin adı Zeynep’tir. Ayrıca Candeniz adında erkek kardeşi bulunmaktadır. Babası Deha Göçer’in gençlik dönemlerinde sahnelediği tiyatro oyunlarından etkilenen Gülse Göçer çok ufak senelerda tiyatroya ilgi duymaya başladı.

Oyunculuk kariyerine başlamadan önce “Ayşe Erbulak Oyunculuk Evi’nde” bir yıl tiyatro eğitimi aldı. 2016 senesinde önü açılan Gülse Göçer “Kördüğüm” “Oyunbozan” ve “ Güldüy Güldüy Show Çocuk” dizilerinde rol alarak büyük bir çıkış yakaladı.

Hayranları ve takipçileri onu youtube kanalından sıkı takip etmektedirler. 2013 senesinde yotube üzerinden, okul, eğitim ve gezi gibi konular üzerinden keyifli içerikler üreten Gülse Göçer, şimdilerde yaşamını ise ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmekte olup film çalışmalarına ve eğitim hayatına sürdürmektedir.

Gülse Göçer dizileri ve filmleri

Gülse Göçer hangi dizilerde oynadı, tüm dizileri ve filmleri aşağıda bulunmaktadır.

  • 2016 Güldüy Güldüy Show Çocuk
  • 2016 Oyunbozan
  • 2016 Kördüğüm TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.