Mertcan Bahar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
6.090
Mertcan Bahar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Mertcan Bahar kimdir?, biyografi sitemizde Mertcan Bahar kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Mertcan Bahar kimdir? kaç yaşında?, Mertcan Bahar kimdir? memleketi neresi, Mertcan Bahar kimdir? evi nerede, Mertcan Bahar kimdir? nereli, Mertcan Bahar kimdir? instagram, Mertcan Bahar kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Mertcan Bahar kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Mertcan Bahar
Doğum tarihi: 1 Ocak 1998
Doğum yeri: Trabzon
Boy: 1.68 cm
Kilo: 79 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Ortaöğretim
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen, Youtuber, Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Mertcan Bahar nereli? Kaç yaşında?

Mertcan Bahar kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Mertcan Bahar oynadığı filmler, sevgilisi kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Mertcan Bahar yaşamı ve biyografisi

Mertcan Bahar Türk fenomen, youtuber ve bunun yanı sıra oyuncudur. Çocukluk senelerında paylaşımı yaptığı video içerikleri ile ünlendi ve tanınmaya başladı.

Mertcan Bahar oynadığı filmler sevgilisi

Mertcan Bahar 1 Ocak 1998 Trabzon’da dünyaya gözlerini açtı. Youtuber  Mertcan Bahar memleketi aslen Trabzon’dur. İstanbul’da yaşayan Mertcan Bahar eğitim hayatına İstanbul’da başladı. İnternet ve medya dünyasına 2012 senesinde adım attı.

Oyunculuk kariyerine 2015 senesinde beyazperde de “Pişt” sinema filmi ile adım attı. Ardından Baho programına katılan isim oldu. 2019 senesinde Dreobse Production’u kurdu. Youtube platformunun en kışkırtan kanalı olarak adlandırdığı kışkırtıcı sorular kanalında birbirinden kıymetli sanatçıları ağılamaktadır. 2019 senesinde Mertcan Bahar, Mustafa Ak iile birlikte Firar şarkısını seslendirdi ve video klibini çekti. 2019 senesinde kendi tiplemesi ve olanakları ile “Bütçe Sıfır” dizisini bölümler halinde çekti.

Günümüzde film, dizi, müzik ve video çalışmalarını ilerleten Mertcan Bahar bekar olup sevgilisi Sema Sarmış’tır. 

Mertcan Bahar dizi ve filmleri

Mertcan Bahar yer aldığı diziler ve oynadığı filmlerin listesi aşağıda bulunmaktadır.

  • 2019 Bütçe Sıfır (İnternet Dizisi)
  • 2015 Pişt (Sinema Filmi)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.