Başakşehir’deki Villasında İntihar Eden İş Adamı Turgay Cantaş Kimdir

30.09.2021
12.414
Başakşehir’deki Villasında İntihar Eden İş Adamı Turgay Cantaş Kimdir

Başakşehir’deki Villasında İntihar Eden İş Adamı Turgay Cantaş Kimdir?, biyografi bölümünde Başakşehir’deki Villasında İntihar Eden İş Adamı Turgay Cantaş Kimdir? biyografisi ile sizlerleyiz. Başakşehir’deki Villasında İntihar Eden İş Adamı Turgay Cantaş Kimdir? , kaç yaşında, nereli hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Başakşehir’deki Villasında İntihar Eden İş Adamı Turgay Cantaş Kimdir? – Kaç Yaşında – Memleketi Neresi

Başakşehir’deki Villasında İntihar Eden İş Adamı Turgay Cantaş Kimdir?

1 Temmuz sabah 8:30 saatleri civarında Başakşehir 1. Kısım Mahallesi’nde bulunan lüks villasında önce eşini sonrasında kendisini vurarak intihar eden ünlü iş adamı Turgay Cantaş kimdir? Turgay Cantaş nereli? Turgay Cantaş neden öldü? Sorularının yanıtlarını yazımız içinde bulacaksınız.


Başakşehir’deki Villasında İntihar Eden İş Adamı Turgay Cantaş Kimdir?

Cantaş Çanta’nın sahibi olan ünlü iş adamı Turgay Cantaş’ın, İstanbul’da da bir çok mağazası bulunmaktadır. Bilinenlere göre sabah saatleri civarında Turgay Cantaş’ın yaşadığı villadan sesler yükselmeye başlamıştır. Ardından da büyük bir kavgaya dönüşen tartışmada ünlü iş adamı ilk kez eşi Şükran Cantaş’I vurdu. Ardından da kendini vurarak intihar etti.

Ünlü iş adamı Turgay Cantaş; Cantaş Çanta A.Ş.’nin hem sahibi hem de yöneticisidir. Bu şirket yani Cantaş A.Ş. Sezai Cantaş ve Lifai Cantaş kardeşler aracılığıyla 1957 senesinde kurulmuştur. Lakin şirket ilk kurulduğunda valiz imalathanesi olarak vazifeye başlamıştır. Cantaş A.Ş. 1957 senesinden bu yana deri, valiz ve çanta üretimi yapmakta olan bir saraciye şirketi olarak bilinmektedir. Cantaş A.Ş. 1955 yılı sonrasında direk olarak tüketiciye ulaşabilmek adına perakende mağaza sistemine geçiş yapmıştır. Bunun bunun yanında; 1989 yılı itibariyle Almanya ve daha bir çok ülkeye ihracat başlamıştır. Günümüzde hala da sürdürmektedir.


 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.