Ece Binay kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
1.740
Ece Binay kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ece Binay Kimdir, biyografi sitemizde Ece Binay ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ece Binay kaç yaşında?, Ece Binay memleketi neresi, Ece Binay evi nerede, Ece Binay nereli, Ece Binay instagram, Ece Binay ile alakalı her detay yazımızda..

Ece Binay Biyografi

Mahsun Kırmızıgül eşi Avukat Ece Binay İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Ece Binay ismi şarkıcı Mahsun Kırmızıgül ile anılması ile anılmaya başladı.

Ece Binay kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, doğum günü, kızı, yaşı

Mahsun Kırmızıgül 2015 senesinde birlikte olduğu avukat sevgilisi Ece Binay ile Türkiye Cumhuriyeti Los Angeles Başkonsolosluğu’nda 13 Şubat’ta Los Angeles’ta nikah masasına oturdu. Düğüne üzere toplamda 30 kişi katıldı. Mahsun Kırmızıgül ile avukat Ece Binay’ın 2016 doğumlu Lavin Kırmızıgül adında bir kız çocukları dünyaya gözlerini açtı.

Lavin Kızmızıgül

Ece Binay doğum günü ve doğum tarihi aslen nereli, yaşı, ile ilgili bilgiler kısıtlı. Lakin Mahsun Kırmızıgül‘ün ilk eşi kim diye merak edenler için ünlü sanatçının ilk eşi oryantal Gölgem’dir. Gölgem Gölgem Bazı zamancir bunun yanı sıra Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu Mahmut Bazı zamancir’in de annesidir.

Ece Binay kızı

Mahsun Kırmızıgül eşi Avukat Ece Binay 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Eğitim yaşamına İstanbul’da start verip, Lise eğitimini bitirdikten sonra üniversite eğitimine Hukuk Fakültesinde sürdürdü ve mezun oldu.

Ece Binay adı ilk defa şarkıcı Mahsun Kırmızıgül ile anılmaya başladı. Mahsun Kırmızıgül 2015 yılında birlikte olduğu avukat sevgilisi Ece Binay ile Türkiye Cumhuriyeti Los Angeles Başkonsolosluğu’nda 13 Şubat’ta Los Angeles’ta nikah masasına oturdu. Düğüne üzere toplamda 30 kişi katıldı. Mahsun Kırmızıgül ile avukat Ece Binay’ın bu evliliklerinden 2016 doğumlu Lavin Kırmızıgül adında bir kız çocukları dünyaya geldi.

Ece Binay doğum günü ve doğum tarihi aslen nereli, yaşı, hakkında bilgiler kısıtlı olsa da 2022 yılı itibariyle 37 yaşında olduğu bilinmektedir. Ancak Mahsun Kırmızıgül‘ün ilk eşi kim diye merak edenler için ünlü sanatçının ilk eşi oryantal Gölgem’dir. Gölgem Bazencir aynı zamanda Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu Mahmut Bazencir’in de annesidir.

Ece Binay boy kilo yaş hayatı ve biyografi bilgileri

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.