Selçuk Geçer Kimdir?

26.10.2021
155
Selçuk Geçer Kimdir?

Selçuk Geçer Kimdir?, biyografi sitemizde, Selçuk Geçer Kimdir? başlığı altında makale bir araya getirdik. Selçuk Geçer Kimdir? biyografisi yazımızda…

Selçuk Geçer Kimdir?

Selçuk Geçer Biyografisi

Ekonomist Selçuk Geçer kimdir? Nerelidir ve kaç doğumlu? Ne eğitimi aldı?

YouTube kanalında Dolar analiz videoları yayınlayan Selçuk Geçer kimdir bu yazıda yaşamından söz edeceğiz.

Selçuk Geçer 1972 senesinde Eskişehir’de dünyaya geldi. 1986 – 1989 senelerı içinde Ahmet Kanatlı lisesinde okudu. Lise senelerında yüzme sporu ile ilgilenirdi.Basketbol oynamayı severdi ve satranç ile arası bi hayli iyiydi. Yabancı dili İngilizcedir.

2 çocuk babası olan Selçuk Geçer, Gazi Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi mezunu. Ekonomi habercisi, yorumcu ve analisttir.Kanal 9, Kanal E,Kanal 24, KRT TV, Bloomberg HT,Business Channel, CNBC-e
gibi kanallarda iş adamı, siyasetçi ve CEO’ların katıldığı programlar yaptı. Yeni Şafak gazetesinde yayınları yayınlandı.

Türkiye’nin ileri gelen firma ve kurumlarına marka ve iletişim danışmanlığı hizmeti vermekte. Uzmanlık alanları Ekonomi Haberciliği, Medya İlişkileri ve Haber sunumu. Medya Sektöründe uzun yıllar Ekonomi Birimlerinin yönetici kadrolarında bulundu.
Halk Emeklilik, Gateway, Intercity gibi firmalarda Kurumsal İletişim Müdürlüğü yaptı.

2006 senesinde MERCEK ALTI TARTIŞMA PROGRAMI ile Ziraatçiler derneği YILIN EKONOMİ HABERCİSİ ödülünü aldı.
2007 senesinde Yılın ekonomi müdürü gibi ödüller aldı.
2015 senesinde Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkan Yardımcılığı yaptı.

Kendisi son haftalarda bir Youtube kanalı üzerinden dolar altın borsa ve ekonomi üzerine videolar çekerek yayınlar yapmakta.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.