Meltem Acet kimdir, Meltem Acet kaç yaşında?

07.11.2021
229
Meltem Acet kimdir, Meltem Acet kaç yaşında?

Meltem Acet kimdir, biyografi bölümünde Meltem Acet biyografi sayfası ile karşınızdayız. Meltem Acet kaç yaşında?, Meltem Acet memleketi neresi, Meltem Acet facebook, Meltem Acet nereli, Meltem Acet instagram, Meltem Acet ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Meltem Acet kimdir? başlığımızın detayları..

Meltem Acet Kimdir – Meltem Acet Biyografi

Habertürk TV spikeri ve “Manşet” programı sunucusu  2019 Ankara doğumlu Meltem Acet,  Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde (ODTÜ) Ekonomi bölümünü bitirdi. Yüksek lisansını aynı okulun İşletme bölümünde yaptı. Burada bir süre araştırma görevlisi olarak da çalışıp ABD ve İngiltere’de finans sektöründe yer aldı. Daha sonra Turkcell, Vodafone gibi kurumlarda çeşitli görevlerde çalışmalarını sürdürdü

Meltem Acet FOX TV bünyesinde stratejik planlama ve reyting analiz bölümlerini yönetti. A Haber’de Z Raporu, Teve2’de Mola, Artı 1 TV’de Sıra Dışı ve Paranın Nabzı adlı programları sundu. Ayrıca Artı 1 TV ve TGRT Haber’de Ekonomi Müdürü görevlerini üstlendi.

20 Haziran 2018 tarihinde TGRT Haber’de çalışmaya başladı. 20 Aralık 2018’de Habertürk’e transer oldu.

Ünlü sunucu, Habertürk’te hafta sonu Ana Haber Bülteni’yle seyirci karşısına çıkıyor. Ayrıca hafta içi günlerde de Manşet programının sunuculuğunu yapıyor.

Meltem Acet 14 yıl evli kaldığı Onat Acet ile olan evliliğini 2019 senesinin mart ayında sonlandırdı. Bu evlilikten Ela isminde bir kız çocuğu bulunmaktadır. Boşanma sonrası 6 milyon Türk Lirası manevi tazminat almış, eşinin soyadını kullanmaya devam etmiştir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.