Çağlar Çorumlu kimdir, Çağlar Çorumlu kaç yaşında? Nereli

22.09.2021
657
Çağlar Çorumlu kimdir, Çağlar Çorumlu kaç yaşında? Nereli

Çağlar Çorumlu (Babam Çok Değişti Dizisi Mehmet) Kimdir?, Çağlar Çorumlu kaç yaşında, Çağlar Çorumlu memleketi neresi. Biyografi bölümümüzde Çağlar Çorumlu (Babam Çok Değişti Dizisi Mehmet) Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Mesleği Oyuncu olan Çağlar Çorumlu 04.11.1977 tarihinde doğmuştur. Çağlar Çorumlu biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Çağlar Çorumlu kimdir

Çağlar Çorumlu (Babam Çok Değişti Dizisi Mehmet)

Ekranların bi hayli beğeni alan yüzü, komedide çok başarılı olan ve seyircilerin beğenisini kazanan sempatik oyuncu Çağlar Çorumlu, 4 Aralık 1977’de Amasya Merzifon’da dünyaya gözlerini açtı. 1994 senesinde, Amasya’da Merzifon Lisesi’nden mezun olduktan sonra Eskişehir’e yerleşti. Üniversite’de okuduğu senelerda, üniversitenin tiyatro klübüne katıldı. Üniversite’yi bitirdikten sonra, tiyatro eğitimi almak ve tiyatroya devam etmek için 2000 senesinde İstanbul’a geldi. Aldığı tiyatro eğitiminden sonra, çok kısa bir süre içinde televizyon ve tiyatro sektöründe kendine yer buldu. 2007 senesinde İstanbul Efendisi adlı oyun ile, İstanbul Şehir Tiyatroları’na katıldı. 2013 senesinde, altı yıl oyunculuk yaptığı bu kurumdan istifa etti. 2013 senesi içinde kendi tiyatrosu, TiyatrOPS’u kurdu. Çağlar Çorumlu tiyatro oyunculuğunun dışında, 2001 senesinden bu yana bir çok dizide ve sinema filminde yer aldı.  2010 senesinde Çağan Irmak’ın Prensesin Uykusu adlı filminde Aziz kişiliği ile dikkatleri üzerine çekmiş ve sevenlerinin övgülerini toplamıştır. 2013-2020 senelerında, Güldür Güldür Show’da “Eşofmanlı Şevket Hoca” kişiliği ve oynadığı tüm skeçlerdeki rolleriyle de çok bi hayli beğeni alan bir isim oldu.Şuan ekranlarda olan, İyi Aile Babası dizisinde evli, 3 çocuk babası, tıp fakültesi mezunu, aile hekimi. Aile bağlarına çok önem veren Mehmet Ali kişiliğini canlandırmaktadır.

Çağlar Çorumlu Ne Zaman Doğdu?

4 Aralık 1977 senesinde dünyaya gözlerini açtı.

Çağlar Çorumlu Boyu Kaç?

Çağlar Çorumlu, 175 cm boyundadır.

Çağlar Çorumlu Kaç Kilo?

Sempatik oyuncu 80 kilodur.

Çağlar Çorumlu Kaç Yaşında?

1977 senesinde dünyaya gözlerini açan sempatik oyuncu 43 yaşındadır.

Çağlar Çorumlu Evli Mi?

Çağlar Çorumlu, 2012 senesinde sürpriz yaparak sahnede evlenme teklifi ettiği Gaye Çorumlu ile evlenmiş ve bu evliliği hala sürdürmektedir. Bu evlilikten Ali Emre adında bir oğulları mevcuttur.

Çağlar Çorumlu Burcu Ne?

4 Aralık doğumlu olan Çağlar Çorumlu, güneş burçlarından olan Yay burcu erkeğidir.

Çağlar Çorumlu Nereden Mezun?

Komedi oyunculuğuna verdiği emekle çok bi hayli beğeni alan Çorumlu oyunculuk mesleğinden bağımsız olarak lisans eğitimi almıştır. Eskişehir’de bulunan Anadolu Üniversitesi’nde lisans olarak turizm ve otelcilik okumuştur.

Çağlar Çorumlu Nerede Doğdu?

Çağlar Çorumlu, 4 Aralık 1977 senesinde Amasya Merzifon’da dünyaya gözlerini açtı

Çağlar Çorumlu Esasen Nereli?

Esasen dünyaya geldiğu yer de olan Amasyalıdır.

Çağlar Çorumlu Ailesi?

Eğitimci bir ailenin çocuğu olan Çağlar Çorumlu’nun babası, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını kaybeden Vedat Çorumlu’dur. Annesi Yüksel Çorumlu’dur.

Çağlar Çorumlu Güldür Güldürden Ayrıldı Mı?

Güldür Güldür Show 8.sezonuyla seyredenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Ali Sunal idaresindeki ekip yeni sezon için gün sayıyor. Yayımlanan yeni sezon fragmanı programın takipçilerini üzdü. Dizde, Eşofmanlı Şevket Hoca, Komiser Şevket Mircan, Pinti Şevket gibi çok sayıda bi hayli beğeni alan kişiliği canlandıran Çağlar Çorumlu, bir kez daha show programından ayrıldı. Lakin bu sene bir kere daha ücret hususunda anlaşamayan oyuncu yeni fragmanda yer almadı. Programın hayranları kısa bir sürede yoğun bir mesaj trafiği yaşatmış ve programa dönmesi için günden oluşturmuştu. Lakin ünlü oyuncu veda mesajı yayınlayarak yeni sezonda kadroda olmayacağını açıkladı.

Çağlar Çorumlu Zeki Müren ArifV216?

Çağlar Çorumlu, ArifV216 filminde Zeki Müren’i çok başarılı bir biçimde canlandırarak bir çok meslektaşından övgü dolu sözler aldı.

Çağlar Çorumlu Oynadığı Diziler?

İlk dizisi Kabare Taksim ekibinin yaptığı 7 Numara dizisi oldu. Daha sonra, Jet Sosyete, Güldür Güldür, Avrupa Yakası, Geniş Aile, Aldırma Gönül gibi birden çok dizi de yer aldı. 

Çağlar Çorumlu Oynadığı Fimler?

Sevilen oyuncu, ArifV216, Prensesin Uykusu, Karagülünç Filmler Emanet, Yok Artık!, Kader, Cebimdeki Yabancı, Pek Yakında, Tatlım Tatlım: Heybeden Gerçek Üstü Aşk gibi çok sayıda filmde rol aldı.

Çağlar Çorumlu Oynadığı Tiyatrolar?

Tiyatrodan hiç kopmayan oyuncunun oynadığı bazı tiyatro oyunları; Big Shoot-TiyatrOPS, Şark Dişçisi, Karagöz Geri Döndü, Kızgın Damdaki Kedi, Kadınlar da Savaşı Yitirdi, İstanbul Efendisi, Ayşegül Sıkıntıda, Mezopotamya Üçlemesi gibi önemli oyunlarda yer almıştır. 

Çağlar Çorumlu Aldığı Ödüller?

2012 senesinde 16. Afife Jale Tiyatro Ödülleri’nde, Şark Dişçisi oyununda Tapanigos rolü ile “Yılın En Başarılı Müzikal Komedi Erkek Oyuncusu” ödülünü almıştır. 

2015 senesinde 20. Sadri Alışık Sinema Ödülleri’nde, Pek Yakında filmiyle Müzikal veya Komedi dalında “Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu” ödülünü almıştır.

Çağlar Çorumlu Kurduğu Tiyatro?

2003 senesinde TiyatrOPS  tiyatrosunu kurdu.

Çağlar Çorumlu Instagram Hesabı?

Çağlar Çorumlu’nun aktif olarak kullandığı instagram hesabı olan @caglar_corumlu’nun 378 bin takipçisi mevcuttur.

Adı Soyadı:
Çağlar Çorumlu
Meslek:
Oyuncu
Doğum Tarihi:
04.11.1977
Boyu:
175 cm
Kilosu:
80 kg
Göz Rengi:
Kahverengi
Eşi:
Gaye Çorumlu
Burcu:
Yay
Eğitimi:
Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm Ve Otel İşletmeciliği
Doğum Yeri:
Amasya
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.