Samet Kaan Kuyucu Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

17.09.2021
474
Samet Kaan Kuyucu Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

Samet Kaan Kuyucu Kimdir?, biyografi bölümümüzde Samet Kaan Kuyucu Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Samet Kaan Kuyucu Kimdir? hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Başlıklar

Samet Kaan Kuyucu Kimdir? – Kaç Yaşındadır – Memleketi Neresi

(0) (0)
Ad Soyad Samet Kaan Kuyucu
Meslek Oyuncu
Yaşı 1026 (0995-01-01)
Boyu
Burcu Oğlak
Göz Rengi Mavi
Eğitim Lisans
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri Gaziantep

Samet Kaan Kuyucu Kimdir? Biyografi

Samet Kaan Kuyucu, 1995 senesinde Gaziantep’te dünyaya gelmiştir. Orta öğretim eğitimini Gaziantep Fen Lisesi’nde tamamlamıştır. Yüksek öğretim eğitim hayatına Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi ile devam etmiş fakat kariyerine oyuncu olarak devam etme kararı almıştır.  

1 yıl sonra Ankara Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar Bölümü ile eğitim hayatına devam eden Samet Kaan Kuyucu, bunun bunun yanında Famelog Academy’de de eğitim alarak kendisini geliştirmiştir.  

İcon Talent Menajerlik Oyunculuk Ajans ile çalışan yakışıklı oyuncu, kameralar karşısına ise ilk defa 2018 senesinde ‘Çarpışma’ adlı televizyon dizisi ile geçmiştir. Daha sonra ‘Aşk 101’ adlı dizide Burak kişiliğiyle ün edinmiş ve Alef isimli internet dizisinde de Ahmet kişiliğiyle beğeni almıştır.  

Ayrıca ‘Aşk Tesadüfleri Sever’ adlı sinema filmi ile de beyaz perdeye ilk adımını atan tecrübeli oyuncu, filmde ise Ömer Faruk Sorak kişiliğine hayat vermiştir.

Samet Kaan Kuyucu, şimdilerde ise Exxen isimli dijital platformda yayına girecek olan ‘Öğrenci Evi’ adlı dizi ile seyirci karşısına çıkmaktadır.  

Samet Kaan Kuyucu’nun yer aldığı diziler ve filmler:

2021 – Öğrenci Evi (İnternet Dizisi)

2020 – Alef (Ahmet) (İnternet Dizisi)

2020 – Aşk Tesadüfleri Sever (Ömer Faruk Sorak) (Sinema Filmi)

2019 – Aşk 101 (Burak) (İnternet Dizisi)

2018 – Çarpışma (TV Dizisi)

29 Aralık 2020 Salı 12:18
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.