Alp Kılınç kimdir, Alp Kılınç kaç yaşında?

05.11.2021
52
Alp Kılınç kimdir, Alp Kılınç kaç yaşında?

Alp Kılınç kimdir, biyografi bölümünde Alp Kılınç biyografi sayfası ile karşınızdayız. Alp Kılınç kaç yaşında?, Alp Kılınç memleketi neresi, Alp Kılınç facebook, Alp Kılınç nereli, Alp Kılınç instagram, Alp Kılınç ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Alp Kılınç kimdir? başlığımızın detayları..

Alp Kılınç Kimdir – Alp Kılınç Biyografi

1996 İstanbul doğumlu Alp Kılınç,üniversite eğitimini Ekonomi bölümü üzerine tamamlamıştır. Alp Kılınç son haftalarda Nihat Doğan ile alakalı yaptığı paylaşım ile gündeme gelmiştir. Nihat Doğan’ın klibi’ni tiye aldığı ve paylaşım yaptığı, sonrasında Doğan’ın kendisine hesabını mahkemede vereceksin mesajı atıp engellediği açıklanmıştır.

Daha önce oyuncu Hande Erçel ile de mahkemelik olduğu medya dünyasında yer almıştır. Oyuncu Hande Erçel, sosyal platformda fotoğraflarını paylaşıp ‘bazlama surat’ diye yorum yaptığı iddiasıyla şikayetçi olduğu Lütfü Alp Kılınç’a 15 bin liralık manevi tazminat davası açmıştı.Alp Kılınç, aslında ünlülere sataşmadığını yalnızca gerçekleri dile getirdiği için ters tepki aldığını belirtmiştir.

İstanbul, İzmir, Alanya , Gaziantep, Antalya, Bursa, Nevşehir Rize, Karabük, Sakarya, Orlando – Florida, Trieste ve Marmaris’da yaşayan Alp Kılınç’ın instagram hesabındaki takipçi sayısı 673 bin,Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 16 bindir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.