Zümre Meğreli kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
443
Zümre Meğreli kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Zümre Meğreli kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Zümre Meğreli kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Zümre Meğreli kimdir? kaç yaşında?, Zümre Meğreli kimdir? memleketi neresi, Zümre Meğreli kimdir? evi nerede, Zümre Meğreli kimdir? nereli, Zümre Meğreli kimdir? instagram, Zümre Meğreli kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Zümre Meğreli kimdir? Biyografi

Zümre Meğreli nereli? Kaç yaşında?

Zümre Meğreli kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Zümre Meğreli sevgilisi, yer aldığı diziler, ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Zümre Meğreli yaşamı ve biyografisi

Zümre Meğreli Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. Sahnelediği tiyatro oyunları ve oynadığı dizi filmlerle yıldızı parlamaya başladı.

Zümre Meğreli oynadığı diziler,

Zümre Meğreli 1998 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine Ankara’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünde sürdü. Zümre Meğreli oyunculuk kariyerine tiyatro sahnelerinde rol alarak başladı.

Zümre Meğreli sevgilisi,

Kameraların karşısına ilk kez 2020 senesinde “Gönül Dağı” dizisinde “Elif” rolüne hayat vererek adım attı. Zümre Meğreli boyu 1.68 cm kilosu 52 kg.

Zümre Meğreli tiyatro oyunları

  • Hipomani
  • Şatonun Altında
  • Bir Baba Hamlet
  • Küründen Kabare

Zümre Meğreli dizileri ve filmleri

Zümre Meğreli yer aldığı diziler? Zümre Meğreli hangi dizilerde oynadı?

  • 2020 Gönül Dağı – Elif
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.