Zülal Lalfizu kimdir, Zülal Lalfizu kaç yaşında?

05.11.2021
185
Zülal Lalfizu kimdir, Zülal Lalfizu kaç yaşında?

Zülal Lalfizu kimdir, biyografi bölümünde Zülal Lalfizu biyografi sayfası ile karşınızdayız. Zülal Lalfizu kaç yaşında?, Zülal Lalfizu memleketi neresi, Zülal Lalfizu facebook, Zülal Lalfizu nereli, Zülal Lalfizu instagram, Zülal Lalfizu ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Zülal Lalfizu kimdir? başlığımızın detayları..

Zülal Lalfizu Kimdir – Zülal Lalfizu Biyografi

2001 Eskişehir doğumlu Zülal Lalfizu,TikTok fenomenleri içinde bulunan çok bi hayli beğeni alan sosyal platform fenomenidir. Evin ikinci çocuğudur. Anne ve babası boşanan Lalfizu,anne ve abisiyle birlikte yaşamaktadır.Annesinin mesleği öğretmenliktir. Abisi üniversiteye giderken kendisi lise son sınıf öğrencisi olup YKS sınavına girecektir. Müziği seven güzel fenomen piyano dersi de almaktadır.

 Zülal Lalfizu Farklı tarzı ve duruşuyla geniş kitlelere ulaşan Lalfizu TikTok platformuna çektiği videolarla hayran kitlesini her geçen gün arttırmaktadır. Genç fenomenin bir Youtube kanalı mevcuttur. Lalfizu Youtube kanalıyla da farklı konsept videolarına sürdürmektedir. Çekmiş olduğu güzel videolarla sempatik ve güzel bulunulan fenomen içerik üretmeye sürdürmektedir.

Beresi ve doğal güzelliğiyle ön plana çıkan Lalfizu bereyi çok sevdiği için takıyor. Herhangi bir rahatsızlığı yada saçıyla alakalı bir sorununin olmadığını dile getiriyor.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.