Zilan Duru Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
554
Zilan Duru Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Zilan Duru Kimdir?, biyografi sitemizde Zilan Duru Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Zilan Duru Kimdir? kaç yaşında?, Zilan Duru Kimdir? memleketi neresi, Zilan Duru Kimdir? evi nerede, Zilan Duru Kimdir? nereli, Zilan Duru Kimdir? instagram, Zilan Duru Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Zilan Duru Kimdir? Biyografi

Zilan Duru Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

Zilan Duru sevgilisi kim? Zilan Duru evlendi mi? Filmleri, yer aldığı diziler Acemi Cadı, Muhteşem Yüzyıl rolleri hangileri? Monica Belluci benzerliği ile de bi hayli fazla dikkat çeken güzel oyuncunun yaşamı ve biyografisi sizlerle.

Zilan Duru 1988 senesinde Diyarbakır’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenim yaşamına memleketi Diyarbakır’da başladı. Ortaokuldan sonra liseyi okumak için İzmir’e geldi.  Bu arada Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde kamera önü oyunculuk eğitimi aldı. Üniversite için Eskişehir’e geldi. Burada Anadolu Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünü bitirdi.

Zilan Duru boyu 1.68 cm kilosu 42 kg’dır.

Medya kariyeri 2002 senesinin ortalarında başladı. Çeşitli ajanslar bünyesinde dergi ve katalog çekimlerinde yer aldı. Kariyer yolculuğunu yerel televizyon kanallarında sunuculuk yaparak sürdürdü. 2006 senesinde oyunculuğa adım attı. Aradan geçen 4 yıl sonrasında aynı kozmetik şifrketinın gerçekleştirdiği 2 güzellik müsabakasında 1. ve 2. Oldu. Bu yarışmalar “Avon Yüz Güzeli müsabakasında” 1. Oldu.  “Avon Güzeller Güzeli” müsabakasında da 2. Olmuştur.

2011 senesinde sinema filmi ile hayranlarına merhaba dedi.  Ağrı’nın Doğubeyazıt beldesinde çekilen “Kir” (Qırej) filminin başrol oyuncusu oldu. Birçok televizyon dizisi ve TV Filmlerinde rol aldı. Pek çok sosyal içerikli projeye gönüllü olarak destek veren Zilan Duru Ahmet Kural ile magazin dünyasında gündem olmuştur.

Özel yaşamında Oyuncu Mert Fırat ile sevgili oldukları yönünde haberler yer almıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.