Zeynep Yatkın kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
122
Zeynep Yatkın kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Zeynep Yatkın kimdir?, biyografi sitemizde Zeynep Yatkın kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Zeynep Yatkın kimdir? kaç yaşında?, Zeynep Yatkın kimdir? memleketi neresi, Zeynep Yatkın kimdir? evi nerede, Zeynep Yatkın kimdir? nereli, Zeynep Yatkın kimdir? instagram, Zeynep Yatkın kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Zeynep Yatkın kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Zeynep Yatkın
Doğum tarihi: 1982
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.60 cm
Kilo: 75 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: İlköğretim
İlişkisi: Evli (Ramazan Yatkın ile)
Meslek: Fenomen, Tiktoker
İnstagram hesabı için tıklayın

Zeynep Yatkın nereli? Kaç yaşında?

Zeynep Yatkın kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? TikTok kraliçesi Zeynep Yatkın kaç yaşında, evli mi, kocası, kiminle evli, çocukları var mı? Zeynep Yatkın hangi cemaatten? BBC belgeseli, katıldığı yarışma programları? Zeynep Yatkın Tiktok hesabı, Instagram, youtube hesapları kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Zeynep Yatkın yaşamı ve biyografisi

Zeynep Yatkın Türk TikTok fenomeni. İsmailağa Cemaati’nden TikTok fenomenliğine uzanan gerçek bir hayat hikayesi olduğu için dikkat çekmiş ve kısa südre tanınmıştır. Zeynep Yatkın’ın hayat hikayesi BBC “TikTok’un İki Yüzü” adlı belgesele dahi konu olmuştur.

TikTok kraliçesi Zeynep Yatkın kaç yaşında, evli mi, kocası, kiminle evli, çocukları var mı

Zeynep Yatkın 1982 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına başladığı ilkokul saatleri civarında ilkokulu bitirdikten sonra Kuran Kursu’na gitmeye başladı. Çocukluk senelerı Kuran Kursu ve dini dersler, kitaplar okuyarak geçti. 18 yaşında görücü usulü eşi bugün mesleği Futbol Antrenörü olan Ramazan Yatkın ile evlendi. Bu evliliklerinden 2 çocukları dünyaya gözlerini açtı. İsmailağa Cemaati’nde uzun yıllar kalan Zeynep Yatkın eşinin desteği ile ayrıldığını söyleyen Zeynep Yatkın çarşaflı zamanında sosyal yaşamının olmadığını belirtmiştir.

Zeynep Yatkın: BBC’nin “TikTok’un İki Yüzü” adlı video belselsinde şu kelimeleri ile yer aldı.

“Çarşaflı bir insandım. Mahmut Efendi’nin kurslarında büyüyen, aşırı radikal, hiç etrafa bakmayan, her kitabı okumayan biriydim. İnsanlar şimdi böyle görünce ‘sen çarşaflıydın dinden çıktın’ diyor. Çünkü biz de öyle görüyorduk. Açık insanlara biz ‘kâfir’ diyen insanlardık o zaman. Ne kadar büyük bir cehalet, nasıl bir cehaletin içindeydik. Rabbime şükürler olsun beni, bizi kurtardı o cehaletten”

Bugün meslek olarak çocuk bakıcılığı yapan Zeynep Yatkın Tiktok uygulaması üzerinden seslendirdiği rap şarkılarıyla tanınmaya başladı.  Zeynep Yatkın evde videolarını kendisi çeken ve bu videolarla eğlenen, 2 çocuk annesi Zeynep Yatkın TikTok üzerinden Ben Fero videoları ile büyük bir takipçi kitlesi kazandı. Bu nedenle sosyal medveya lakabı TikTok kraliçesi Zeynep Yatkın oldu.

2019 senesinde “Damat Bayıldı” yarışmacısı olan Zeynep Yatkın şakali bir kişilik olduğunu reklam teklifleri almaya başladığını ve en büyük hayalinin ise oyunculuk olduğunu belirtmiştir. Zeynep Yatkın TikTok üzerinden video içerikler hazırlamaya sürdürmektedir.

@zeynepyatkinoffical

Aytenli kadin ayni benim gibi????????

♬ orijinal ses – zeynepyatkinoffical

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.