Zeynep Tandoğan kimdir, Zeynep Tandoğan kaç yaşında?

07.11.2021
486
Zeynep Tandoğan kimdir, Zeynep Tandoğan kaç yaşında?

Zeynep Tandoğan kimdir, biyografi bölümünde Zeynep Tandoğan biyografi sayfası ile karşınızdayız. Zeynep Tandoğan kaç yaşında?, Zeynep Tandoğan memleketi neresi, Zeynep Tandoğan facebook, Zeynep Tandoğan nereli, Zeynep Tandoğan instagram, Zeynep Tandoğan ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Zeynep Tandoğan kimdir? başlığımızın detayları..

Zeynep Tandoğan Kimdir – Zeynep Tandoğan Biyografi

1982 İstanbul doğumlu Zeynep Tandoğan, Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü’nden mezun olmuştur Babası Sait Tandoğan Fenerbahçe Spor Kulübünde bir dönem asbaşkan olarak görev yapmıştır. 2007 senesinde babası vefat etmiştir. Annesi ise uzun yıllar bilişim sektöründe üst düzey yöneticilik, yağlıboya resimler yapmıştır. Teyzesi ise Heykeltraş’tır. Sanat ve sporun aileden gelen bir tutku olduğu söyleyen Zeynep Tandoğan Show Tv ekranlarında staj yapmış sonrasında FB Tv kuruluş kadrosunda bulunan yer almıştır.

Zeynep Tandoğan 2009 senesinde Ayhan Tumani ile dünya evine girdi. Can Taha adında bir oğlu oldu. Boşandığı eşi ise Fenerbahçe’de Daum’un görev aldığı zamanda antrenörlük yapan Ayhan Tumani’dir. 

Eğitim ve medya kariyerinde Show Tv stajyer, sonrasında FB TV kuruluş kadrosunda bulunan yer aldıktan sonra Almanca ve İngilizce dillerine ağırlık verdi.

Okuldaki Fener, Gençler Konuşuyor, Günce, Fenerli Ünlüler, Maç Keyfi ve Fenerbahçe Kurumsal programlarının sunuculuğunu üstlendi. En son Beyaz Tv ekranlarında Objektif isimli programın editörlüğü  yapmıştır.

Son zamanlarda ise medyada ismi çok fazla tiyatrocu ve oyuncu Hazım Körmükçü ile birlikteliği ile gündeme gelen Zeynep Tandoğan, Hazım Körmükçü ile  nişanlandı. 2018 senesinde şiddet haberleriyle gündeme geldi. 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.