Zeynep Tandoğan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
563
Zeynep Tandoğan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Zeynep Tandoğan Kimdir?, biyografi sitemizde Zeynep Tandoğan Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Zeynep Tandoğan Kimdir? kaç yaşında?, Zeynep Tandoğan Kimdir? memleketi neresi, Zeynep Tandoğan Kimdir? evi nerede, Zeynep Tandoğan Kimdir? nereli, Zeynep Tandoğan Kimdir? instagram, Zeynep Tandoğan Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Zeynep Tandoğan Kimdir? Biyografi

Zeynep Tandoğan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Zeynep Tandoğan Hazım Körmükçü nişanlısıdır. Şiddet ve dayak hadiseleri ile gündeme gelince yaşamı merak edilir oldu. İşte Zeynep Tandoğan yaşamı. Eğitim kariyeri olarak  Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü’nü tamamlayan Zeynep Tandoğan, sunucu ve spikerdir.

10 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Babası ise Sait Tandoğan. Bir dönem Fenerbahçe Spor Kulübü’nde asbaşkan olarak görev almıştır. Annesi ise bilişim sektöründe çalışmalarını sürdürmektedir. 2007 senesinde babası kaybetti.

Zeynep Tandoğan 2009 senesinde Ayhan Tumani ile dünya evine girdi. Bir çocukları oldu. Adını Can Taha ismini verdiler.

Eğitim ve medya kariyerinde Show Tv stajyer, sonrasında FB TV kuruluş kadrosunda bulunan yer aldıktan sonra Almanca ve İngilizce dillerine ağırlık verdi.

Okuldaki Fener, Gençler Konuşuyor, Günce, Fenerli Ünlüler, Maç Keyfi ve Fenerbahçe Kurumsal programlarının sunuculuğunu üstlendi. En son Beyaz Tv ekranlarında Objektif isimli programın editörlüğü  yapmıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.