Zeynep Ocak kimdir, Zeynep Ocak kaç yaşında?

07.11.2021
418
Zeynep Ocak kimdir, Zeynep Ocak kaç yaşında?

Zeynep Ocak kimdir, biyografi bölümünde Zeynep Ocak biyografi sayfası ile karşınızdayız. Zeynep Ocak kaç yaşında?, Zeynep Ocak memleketi neresi, Zeynep Ocak facebook, Zeynep Ocak nereli, Zeynep Ocak instagram, Zeynep Ocak ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Zeynep Ocak kimdir? başlığımızın detayları..

Zeynep Ocak Kimdir – Zeynep Ocak Biyografi

Kutsal Motor isimli bir youtube kanalında sunuculuk ve yapımcılık yapan Zeynep Ocak,senelerca televizyon sektöründe prodüktörlük yapmış başarılı bir televizyoncudur.Kubilay Aka, Burcu Biricik,Şevval Sam,Berrak Tüzünataç, Ceren Moray, Sarp Apak, Damla Sönmez ve Salih Bademci gibi bir çok ünlü oyuncuyu konuk etmştir.

Zeynep Ocak,2003 senesinde Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümünü tamamlamıştır. 2011 senesinde Kişisel Gelişim alanına, Optimum Denge 1. Basamak Eğitimi ve 2012 senesinde Optimum Denge 2. Basamak eğitimleri ile dahil olmuştur.

2012 senesinde, dünyaca ünlü Robert Dilts, Judıth DeLozier’dan Amerika’da, NLP’nin dünyaya geldiğu California Üniversitesi Santa Cruz kampüsündeki NLPU’da NLP uygulayıcısı ve 2013 senesinde Master uygulayıcı sertifikalarını almıştır.

2013 senesinde Anka Koçluk’tan Yaşam ve Öğrenci Koçluğu eğitimleri alan Zeynep Ocak, 2014 senesinde ise Yoga Eğitmenliği ve Kids Yoga Eğitmenliği sertifikalarını almıştır.

2012 senesinde kendisi Yoga yapmaya başlamış, 2016’da Kahkaha Yogası önderliği eğitimi, 2016’da da Cem Şen’in Yi Jin Jing eğitim hayatına dahil olmuştur.2017 senesinde Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde Aile Danışmanlığı ve Anadolu Üniversitesi Sosyoloji lisans eğitimlerini bitirdi. Aynı sene Devrim Akkaya’dan Yoga Hocaları için Yin Yoga eğitimi aldı. 2017 senesinin Mayıs ayında Hindistan’a giderek Dr. Madan Kataria’dan Kahkaha Yogası eğitmen eğitimi alarak Kahkaha yogası eğitmeni olmuştur.

Günümüzde Kahkaha Mucizesi adı altında hem sosyal sorumluluk projelerinde hem de kurumsal şirketlerde kahkaha yogası etkinliklerini sürdürmektedir.

Zeynep Ocak,iyi derecede İngilizce bilmektedir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.