Zeynep Melis Girşen kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
194
Zeynep Melis Girşen kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Zeynep Melis Girşen kimdir?, biyografi sitemizde Zeynep Melis Girşen kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Zeynep Melis Girşen kimdir? kaç yaşında?, Zeynep Melis Girşen kimdir? memleketi neresi, Zeynep Melis Girşen kimdir? evi nerede, Zeynep Melis Girşen kimdir? nereli, Zeynep Melis Girşen kimdir? instagram, Zeynep Melis Girşen kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Zeynep Melis Girşen kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Zeynep Melis Girşen
Doğum tarihi: 7 Temmuz 1998
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.60 cm
Kilo: 50 kg
Burcu: Yengeç
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın

Zeynep Melis Girşen nereli? Kaç yaşında?

Zeynep Melis Girşen kimdir, nereli, kaç yaşında, boy kilo, burcu, sevgilisi, yer aldığı diziler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Zeynep Melis Girşen yaşamı ve biyografisi

Zeynep Melis Girşen Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. 2008 senesinde Pulsar dizisi ile başladığı oyunculuk kariyerine 2015 senesinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Merve rolünü canlandırarak büyük bir çıkış yakaladı.

Zeynep Melis Girşen dizileri

Zeynep Melis Girşen 7 Temmuz 1998 senesinde ailenin tek kız çocuğu olarak İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk senelerında 9 yıl Antalya’da ailesi ile birlikte yaşadı. Daha sonra ailesi ile İstanbul’a taşındı. Eğitim yaşamına İstanbul’da devam eden Zeynep Melis Girşen liseyi bitirdiktan sonra İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi ve Sosyoloji Bölümü’nde eğitimini sürdürdü. Oyunculuk kariyerine başlamadan önce “Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde” tiyatro eğitimi aldı.

Zeynep Melis Girşen oyunculuk kariyerine 2008 senesinde “Pulsar” dizisinde “Ayşe” rolü ile adım attı. En büyük çıkışını 2015 senesinde “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde “Merve” rolü ile yaptı.  2018 senesinde “4N1K: Yeni Başlangıçlar” dizisinde “İrem Adenci” rolüne hayat veren isim oldu.

Zeynep Melis Girşen bekar olup dizi film çalışmalarını sürdürmektedir.

Zeynep Melis Girşen dizileri ve filmleri

Zeynep Melis Girşen yer aldığı diziler, hangi dizilerde rol aldı? Tüm listesi aşağıda bulunmaktadır.

  • 2018 4N1K: Yeni Başlangıçlar İrem Adenci TV Dizisi
  • 2015 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Merve TV Dizisi
  • 2015 Acil Aşk Aranıyor TV Dizisi
  • 2012 Arka Sokaklar TV Dizisi
  • 2008 Pulsar Ayşe TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.