Zeynep Lal Başbuğ kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
3.864
Zeynep Lal Başbuğ kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Zeynep Lal Başbuğ kimdir?, biyografi sitemizde Zeynep Lal Başbuğ kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Zeynep Lal Başbuğ kimdir? kaç yaşında?, Zeynep Lal Başbuğ kimdir? memleketi neresi, Zeynep Lal Başbuğ kimdir? evi nerede, Zeynep Lal Başbuğ kimdir? nereli, Zeynep Lal Başbuğ kimdir? instagram, Zeynep Lal Başbuğ kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Zeynep Lal Başbuğ kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Zeynep Lal Başbuğ
Doğum tarihi: 1 Ocak 2002
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.65 cm
Kilo: 53 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Öğrenci
İnstagram hesabı için tıklayın

Zeynep Lal Başbuğ nereli? Kaç yaşında?

Zeynep Lal Başbuğ kimdir, babası, kaç yaşında,boyu, kilosu, burcu? İclala Aydın kızı Zeynep Lal Başbuğ kim? Zeynep Lal Başbuğ sevgilisi var mı? İnstagram hesabı, ne mezunu, ne iş yapıyor, yer aldığı diziler? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Zeynep Lal Başbuğ yaşamı ve biyografisi

Zeynep Lal Başbuğ Türk oyuncu ve yazar İclal Aydın ve Klip, reklam filmleri yönetmeni Kemal Başbuğ’un kızıdır.

Zeynep Lal Başbuğ sevgilisi

Zeynep Lal Başbuğ 1 Ocak 2002 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Annesi oyuncu ve yazar İclal Aydın ve Zeynep Lal Başbuğ babası ise ünlü sanatçıların klip yönetmeni Kemal Başbuğ’dur. İclal AydınKemal Başbuğ ile Zeynep Lal Başbuğ’un doğumunda 3 yıl sonra ayrılma kararı aldı ve Zeynep Lal Başbuğ 3 yaşındayken boşandılar.

Zeynep Lal Başbuğ babası

Zeynep Lal Başbuğ eğitim hayatına İstanbul Beşiktaş’ta başladı. Beşiktaş Koleji’nden mezun olduktan sonra eğitim hayatına Amerikan Dram Sanatları Akademisi’nde devam etmeye başladı.

Beşiktaş taraftarı olan Zeynep Lal Başbuğ  bilim ve spor ile ilgilendiği gibi, yabancı sanatçılardan en fazla sevdiği ve takip ettiği isimler içinde Michael Jackson, Amy Winehouse, Selena Gomez ve Beyonce yer alırken, Tarkan, Hadise, Atiye ve Ayşe Özyılmazel favorileri içindedır.

Zeynep Lal Başbuğ annesi

Zeynep Lal Başbuğ bekar olup şimdilerde Amerikan Dram Sanatları Akademisi’nde eğitim hayatına sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.