Zeynep Koltuk Kimdir? Bilinmeyenleriyle Hayatı

26.10.2021
326
Zeynep Koltuk Kimdir? Bilinmeyenleriyle Hayatı

Zeynep Koltuk Kimdir? Bilinmeyenleriyle Hayatı, biyografi sitemizde, Zeynep Koltuk Kimdir? Bilinmeyenleriyle Hayatı başlığı altında makale bir araya getirdik. Zeynep Koltuk Kimdir? Bilinmeyenleriyle Hayatı biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Zeynep Koltuk Kimdir? Bilinmeyenleriyle Hayatı

Herkese Merhabalarlar, bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Zeynep Koltuk ile ilgili bilgiler vereceğiz.Kaç yaşında? Boyu ve kilosu gibi bilgileri siz değerli okurlarımıza aktaracağız.

Merhabalar, bu yazımızda sizlere Zeynep Koltuk hakkında bilgiler vereceğiz. Kaç yaşında? Boyu ve kilosu gibi bilgileri sizlere aktaracağız.


Zeynep Koltuk, 1981’de İstanbul’da doğmuştur. 1.71 boyunda, ve 56 kilodur.
Babası Türkiye’de ilk F-16 uçağını test eden ve toplam 561 uçağın test uçuşlarını 1361 saat uçuş ve sıfır kaza başarısı ile tamamlayarak
bu alanda dünya rekoru kıran Şener Koltuk’tur.

İlk olarak Bilkent Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitiren oyuncu ardından Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünden birincilikle mezun olmuştur.

Diksiyon, spikerlik, sunuculuk eğitimleri almış ve bir dönem TRT’de Başka Bir Ankara programında da sunuculuk yapmıştır.
Genel olarak tiyatro, dizi ve sinema oyunculuğu yapmaktadır. Bir dönem Başkent İletişim Akademisi’de öğretmenlik de yapmıştır.

Kod Adı Kaos isimli diziyle oyunculuk kariyerine başlamıştır. Bir dönem de Bizim Evin Halleri dizisinde oynayan oyuncu büyük çıkışını Adanalı Dizisiyle yakalamış ve herkes aracılığıyla sevilmeye ve tanınmaya başlanmıştır. Daha sonra Behzat Ç ve Ezra dizilerinde de yer almıştır.

Bale, resim, piyano ve modern dans ile profesyonel olarak ilgilenmektedir.
Hobileri içinde tiyatroya gitmek, kitap okumak, sinema izlemek, sanat, müzik, şiir, bilim, fotoğraf ve teknoloji bulunmaktadır.
Ayrıca binicilik, kombat, eskrim ve yüzme sporları da ilgi alanları içindedır. Beşiktaş futbol takımını tutmaktadır.
Kişisel kabiliyetlerini saymakla bitiremeyeceğimiz Zeynep Koltuk bunun yanı sıra iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.
Oyunculukta kendisine en büyük desteği verenin annesi olduğunu söyleyen oyuncu hedefinin her zaman bu meslekte iyi bir oyuncu olarak kalabilmek olduğunu söylemiştir.
Çok sempatik bir yüzü olan Zeynep Koltuk, ekranlarda kendini seyirciye sevdirmeyi başarmıştır.

Sosyal medyayı çok fazla kullanmaktadır ve bu yazının hazırlandığı tarihte İnstagram hesabında 109 bine yakın takipçisi bulunmaktadır.
Ayrıca bir de zeiko tv isimi bir youtube kanalı mevcuttur ve bu kanalda oyunculuk eğitimleri üzerine videolar paylaşmaktadır.
Günümüzde Show tv ekranlarında yayına giren Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Şule kişiliğine hayat vermektedir.
Kendisine başarılarının devamını dileriz. Umarız daha çok dizi ve sinema projesi ile karşımıza çıkar.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.