Zeynep Demirhan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
340
Zeynep Demirhan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Zeynep Demirhan kimdir?, biyografi sitemizde Zeynep Demirhan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Zeynep Demirhan kimdir? kaç yaşında?, Zeynep Demirhan kimdir? memleketi neresi, Zeynep Demirhan kimdir? evi nerede, Zeynep Demirhan kimdir? nereli, Zeynep Demirhan kimdir? instagram, Zeynep Demirhan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Zeynep Demirhan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Zeynep Demirhan
Doğum tarihi: 19 Eylül 1999
Doğum yeri: Ankara
Boy: 1.65 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Başak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Zeynep Demirhan nereli? Kaç yaşında?

Zeynep Demirhan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Zeynep Demirhan sevgilisi? Zeynep Demirhan estetik oldu mu? Zeynep Demirhan Can Akengin ile ilgili güncel bilgiler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Zeynep Demirhan yaşamı ve biyografisi

Zeynep Demirhan Türk Tiktoker, Youtuber ve fenomendir. Zeynep Demirhan 2017 senesinde kurduğu sosyal platform kanalları üzerinden paylaşımı yaptığı video ve fotoğraf içerikleri ile tanınmaya başladı.

Zeynep Demirhan sevgilisi

Zeynep Demirhan 19 Eylül 1999 senesinde Ankara‘da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Ankara’da başladı. Liseyi başarı ile tamamaladıktan sonra üniversite yaşamına 2018 senesinde İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji bölümünde sürdü. İstanbul’da 1 yıl üniversite okuduktan sonra yatay geçiş yaparak Ankara Üniversitesi Sosyoloji bölümüne geçti ve eğitim hayatına burada sürdü. 

Zeynep Demirhan boy kilo

Zeynep Demirhan sosyal platform fenomeni olma yolunda ilk adımını “Scorp” üzerinden başlattı. Sosyal medya üzerinden asıl takipçilerini “Scorp” üzerinden kazanan Zeynep Demirhan bu takipçilerini Instagram hesabına yönlendirerek yeni bir profil kazandı. Rutin yaşamında piyano çalmayı çok seven Zeynep Demirhan çocuk yaşlarda hayalini kurduğu piyanoyu sosyal platform kazançları ile satın aldı.

Zeynep Demirhan Can Akengin

Zeynep Demirhan “@demirhan” kullanıcı adlı hesabından farklı olarak priv hesabını da yönetmekte priv hesabında Instagram’ın alışkanlıklarından ziyade gönderiler ve hikayeler bulunmaktadır. Zeynep Demirhan Priv hesabını takip eden takipçilerini #privtayfa olarak sınıflandırmaktadır. YouTube kanalını ise 2020 senesinde kurdu. Zeynep Demirhan bekar olup şimdilerde yaşamını Ankara’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.