Zeynep Bastık Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
229
Zeynep Bastık Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Zeynep Bastık Kimdir?, biyografi sitemizde Zeynep Bastık Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Zeynep Bastık Kimdir? kaç yaşında?, Zeynep Bastık Kimdir? memleketi neresi, Zeynep Bastık Kimdir? evi nerede, Zeynep Bastık Kimdir? nereli, Zeynep Bastık Kimdir? instagram, Zeynep Bastık Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Zeynep Bastık Kimdir? Biyografi

Zeynep Bastık Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

Yasak Elma dizisinin yeni oyuncusu Zeynep Bastık kimdir? Nerede dünyaya geldi? Esasen nereli? Hangi burç? Oynadığı Diziler Hangileri? Zeynep Bastık albümleri yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde.

Sanatçı Zeynep Bastık, 5 Mayıs 1991 senesinde İstanbul dünyaya gözlerini açtı. Esasen İstanbullu olan sanatçı boyu 1.65 cm ve kilosu 53 kg’dır.  Burcu Boğa olan sanatçı 27 yaşındadır.

İstanbul’da kısa bir süre ailesi ile yaşadıktan sonra İzmir’e yerleşti. Eğitim ve öğrenimine burada başlayan güzel sanatçı halen lise saatleri civarındayken ünlü popçu Murat Dalkılıç vokalisti oldu. İlerleyen zamanlarda Zeynep Batık Murat Dalkılıç düet yapmışlardır.

2017 senesinde TV8 ekranlarında 3 Ada programına konuk olmuştur.

Fırça şarkısı ile bir anda ünlenen sempatik sanatçı Zeynep Bastık sevgilisi Rıza Kocaoğlu ile adının anılması ile magazin gündeminde yankı buldu.

Fırça ve Şahaneyim albümlerinin sahibi olan Zeynep Batık şimdiye kadar Adı Mutluluk, Sil Baştan, Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Yasak Elma dizilerinde oyunculuk yaptı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.