Zeynep Atılgan kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
930
Zeynep Atılgan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Zeynep Atılgan Kimdir, biyografi sitemizde Zeynep Atılgan ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Zeynep Atılgan kaç yaşında?, Zeynep Atılgan memleketi neresi, Zeynep Atılgan evi nerede, Zeynep Atılgan nereli, Zeynep Atılgan instagram, Zeynep Atılgan ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Zeynep Atılgan Biyografi

Zeynep Atılgan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Zeynep Atılgan dizi, tiyatro ve reklam oyuncusudur. 1 Ocak 2002 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 19 yaşındadır. Oynadığı reklam filmleri, tiyatro oyunları ile tanınmaya başladı. En büyük çıkışını 2021 senesinde Yargı dizisinde Parla rolü ile gerçekleştirdi.

Zeynep Atılgan yaşamı ve biyografisi

Zeynep Atılgan 1 Ocak 2002 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Marmara Üniversitesi İngilizce Fizik Bölümünde sürdü.

Zeynep Atılgan oyunculuk kariyerini inşa etmeden önce 2018 senesinde kamera önü drama eğitimi aldı. Kameraların karşısına ilk kez reklam filmlerinde rol alarak adım attı. Cheetos ve Halley reklamlarında oynadı. 2018 senesinde Othello, Machbeth ve Cyrano de Bergerac tiyatro oyunlarında sahne aldı.

Zeynep Atılgan dizi oyunculuğuna 2021 senesinde adım attı. 2021 senesinde Arka Sokaklar dizisinde rol adlı. Aynı yıl Yargı dizisinde Parla rolüne hayat veren isim oldu.

Zeynep Atılgan boy kilo ve hangi burç?

Zeynep Atılgan boyu 1.68 cm kilosu 53 kg ve burcu Oğlak.

Zeynep Atılgan sevgilisi

Zeynep Atılgan sevgilisi, aşk yaşamı ile ilgili bilgiler güncellenecektir.

Zeynep Atılgan tiyatro oyunları

  • 2018 Othello
  • 2018 Machbeth
  • 2018 Cyrano de Bergerac

Zeynep Atılgan dizileri ve filmleri

Zeynep Atılgan yer aldığı diziler? Zeynep Atılgan hangi dizilerde oynadı?

  • 2021 Yargı (Parla)
  • 2021 Arka Sokaklar
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.