Zeynep Aleyna Şen kimdir, Zeynep Aleyna Şen kaç yaşında?

05.11.2021
78
Zeynep Aleyna Şen kimdir, Zeynep Aleyna Şen kaç yaşında?

Zeynep Aleyna Şen kimdir, biyografi bölümünde Zeynep Aleyna Şen biyografi sayfası ile karşınızdayız. Zeynep Aleyna Şen kaç yaşında?, Zeynep Aleyna Şen memleketi neresi, Zeynep Aleyna Şen facebook, Zeynep Aleyna Şen nereli, Zeynep Aleyna Şen instagram, Zeynep Aleyna Şen ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Zeynep Aleyna Şen kimdir? başlığımızın detayları..

Zeynep Aleyna Şen Kimdir – Zeynep Aleyna Şen Biyografi

1998 Denizli doğumlu Zeynep Aleyna Şen,İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Görsel İletişim ve Tasarım Bölümünde halen eğitimini sürdürmektedir.2011 tarihinde açtığı YouTube hesabını 2018 senesinden bu yana aktif bir biçimde kullanmaktadır.Zeynep Aleyna Şen’e ait olan Youtube kanalında özellikle Makyaj üzerine blog içerikleri yayınlıyor.

Kendisi gibi fenomen olan YouTuber Sude Alkış’la çok fazla ortak paylaşımları bulunmaktadır. 2018 senesinde tanıştığı YouTuber Yiğit Şanlı ile sevgilidir.

Güzel fenomen, şimdilerde ise Star Tv ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Sol Yanım’ adlı dizide rol almıştır. ilk dizisi Sol Yanım’da Hülya kişiliğine hayat verecek.

 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.