Zeliha Saraç kimdir, Zeliha Saraç kaç yaşında?

07.11.2021
681
Zeliha Saraç kimdir, Zeliha Saraç kaç yaşında?

Zeliha Saraç kimdir, biyografi bölümünde Zeliha Saraç biyografi sayfası ile karşınızdayız. Zeliha Saraç kaç yaşında?, Zeliha Saraç memleketi neresi, Zeliha Saraç facebook, Zeliha Saraç nereli, Zeliha Saraç instagram, Zeliha Saraç ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Zeliha Saraç kimdir? başlığımızın detayları..

Zeliha Saraç Kimdir – Zeliha Saraç Biyografi

1998 senesinde İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ardından 2014 senesinde Nişantaşı Üniversitesi Lisansüstü eğitimini tamamlamıştır. 1996 senesinden bu yana Türkiye’nin saygın kurumlarında ekonomi ve döviz uzmanı, portföy yöneticisi olarak görev almıştır. 2000 senesinde tecrübelerini medya alanında paylaşmayı amacında olan Saraç, ilk kez CNBC-e’de çalışmaya başladı. Tv8, 24TV, KanalTürk, TRT Türk ve 6NEWS görev aldığı bazı kanallardır. Trt Türk’te Dünyanın Ekonomisi isimli pogramı sunmuştur.

24 TV bünyesinde de Ekonomi Müdürlüğü yapmış, Analiz Sentez, Kahve Molası, piyasalar açılırken ve tartışma programı 24 E’yi hazırlayıp sunmuştur.  2017 tarihinde TVNET Ekonomi Şefi olmuş, Parapolitik isimli programı sunmuştur.

2017 senesinde TVNET ekranlarında Parapolitik ve Kahve Arası programlarını sundu. 2017 Haziran’da Show Tv’ye transfer olan sunucu Gece Hattı programı ile bu kanalda ki çalışmalarına sürdürmektedir.Zeliha Saraç,  Ersan Ağsaran ile evlidir. 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.