Zeliha Kendirci? kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
65
Zeliha Kendirci? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Zeliha Kendirci? Kimdir, biyografi sitemizde Zeliha Kendirci? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Zeliha Kendirci? kaç yaşında?, Zeliha Kendirci? memleketi neresi, Zeliha Kendirci? evi nerede, Zeliha Kendirci? nereli, Zeliha Kendirci? instagram, Zeliha Kendirci? ile alakalı her detay yazımızda..

Zeliha Kendirci? Biyografi

Zeliha Kendirci nereli? Kaç yaşında?

Zeliha Kendirci kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Zeliha Kendirci şarkıları? Zeliha Kendirci sevgilisi kim? Zeliha Kendirci boy kilo yaş bilgileri. O Ses Türkiye Zeliha Kendirci ile ilgili araştırılanler. O Ses Türkiye Şahin Kendirci’nin kardeşi Zeliha Kendirci kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Zeliha Kendirci yaşamı ve biyografisi

Zeliha Kendirci Türk ses yarışmacısı, müzisyen şarkıcıdır. O Ses Türkiye Şahin Kendirci’nin kız kardeşi olarak katıldığı yarışma sonrasında seslendirdiği şarkılarla tanınmaya başlandı.

Zeliha Kendirci 1 Ocak 2003 tarihinde Adana’da 5 çocuklu bir ailede dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Adana’dır. Türkiye’de O Ses Türkiye yarışmasına katılan ve sesi ile büyüleyen Şahin Kendirci’nin kız kardeşi olarak katıldığı ses müsabakasında tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Şarkıcılık ve ses renginin babasının genlerinden geldiğini dile getiren Zeliha Kendirci ve abisi seslerin babalarına borçlu. Zeliha Kendirci abisi Şahin Kendirci Türk Arebesk müziğinin unutulmaz seslerinden merhum Müslüm Gürses’in yaşamını anlatıldığı “Müslüm” adlı sinema filminin kadrosunda bulunan yer almıştır.

Zeliha Kendirci medya kariyerine ilk kez katıldığı “O Ses Türkiye Çocuk”  kategorisinde seslndirdiği şarkılarla adım attı.En büyük çıkışını 2019 senesinde TV8 ekranlarında bir klasik durumuna gelen “O Ses Türkiye” ses yarışmasına katılması ile yaşamı bir anda değişmeye başladı. 2019 O Ses Türkiye jürisi Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan gibi isimlerden oluşmaktaydı. Zeliha Kendirci seslendirdiği şarkı sonrasında jüri üyelerinden Murat Boz ve Seda Sayan kendisine dönmüştür. Zeliha Kendirci sosyal platform hesapları üzerinden youtube, tiktok, ve instagram üzerinden seslendirdiği şarkıları ve videoları yayınlanmaktadır.

Zeliha Kendirci boyu 1.55 cm kilosu 45 kg burcu Oğlak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.