Zehra Küçük kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
586
Zehra Küçük kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Zehra Küçük kimdir?, biyografi sitemizde Zehra Küçük kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Zehra Küçük kimdir? kaç yaşında?, Zehra Küçük kimdir? memleketi neresi, Zehra Küçük kimdir? evi nerede, Zehra Küçük kimdir? nereli, Zehra Küçük kimdir? instagram, Zehra Küçük kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Zehra Küçük kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Zehra Küçükdalak
Doğum tarihi: 1986
Doğum yeri: İzmir
Boyu: 1.74 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Evli (Osman Küçükdalak ile)
Meslek: Sunucu, Spiker
İnstagram hesabı için tıklayın.

Zehra Küçük nereli? Kaç yaşında?

Zehra Küçük kim, kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Zehra Küçük spiker, yaş, eşi, nerede, neden yok? Zehra Küçük evlendi mi? Kiminle evli? Sevgilisi? Zehra Küçük boşandı mı? Zehra Küçük estetiksiz hali? Hakkında araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Zehra Küçük yaşamı ve biyografisi

Zehra Küçük Türk sunucu ve spikerdir. Ulusal televizyon kanallarında hazırlayıp sunduğu programlarla tanınmaktadır. Aynı zamanda başarısı, duru ve berrak güzelliği ile de göze çarpmaktadır.

Zehra Küçük boşandı mı

Zehra Küçük 1986 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Esasen Rizelidir. Öğrenimine İzmir’de başlayan Zehra Küçük liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Bölümünde sürdürdü.

Mesleki kariyerine 2010 senesinde dönemin haber kanalı SKY TÜRK’te adım attı. Ardından 2011 senesinde 360 TV kanalında çalışmaya başladı. Zehra Küçük 360 TV kanalında hafta içi her gün “Günaydın Türkiyem” programını ve hafta içi ana haber bültenini sundu. 2018 senesinde 24 TV haber kanalında görev yapmaya başladı. 2018 senesinde NTV ekranlarına transfer olan isim oldu. 24 TV kanalında “Gece Raporu” ve “Moderatör Gece” ile hafta sonu ana haber bültenlerini sunan isim oldu. 2019 senesinde NTV ekranlarında “hafta içi gece haberleri” ve “hafta sonu gün içi” haberlerini sundu. Bunu yanında sağlık programlarını da sundu.

Zehra Küçük estetiksiz

Zehra Küçük özel yaşamında AK Parti Ankara Milletvekili Mücahit Arslan’ın yeğeni veTRT Haber ekranlarında “Sıcak Nokta” programını sunan meslektaşı Osman Küçükdalak ile nişandı. Ünlü çift Eylül 2019 tarihinde evlendi ve Zehra Küçükdalak soyadını aldı.

Zehra Küçük Çalıştığı TV kanalları

Zehra Küçük görev aldığı TV kanalları ve sunduğu programlar listesi aşağıda sıralanmıştır.

  • 2018 – 2019 NTV Hafta İçi ve Gece Haber Bülteni Spikeri
  • 2017 – 2018 24 TV Gece Raporu ve Moderatör
  • 2011 – 2017 360 TV Ana Haber Spikeri
  • 2011 – 2017 360 TV Günaydın Türkiyem Programı Spikeri
  • 2010 – 2011 SKY TÜRK Haber Kanalı
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.