Zahide Yetiş Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
210
Zahide Yetiş Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Zahide Yetiş Kimdir?, biyografi sitemizde Zahide Yetiş Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Zahide Yetiş Kimdir? kaç yaşında?, Zahide Yetiş Kimdir? memleketi neresi, Zahide Yetiş Kimdir? evi nerede, Zahide Yetiş Kimdir? nereli, Zahide Yetiş Kimdir? instagram, Zahide Yetiş Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Zahide Yetiş Kimdir? Biyografi

Zahide Yetiş Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Zahide Yetiş kaç yaşında? Zahide Yetiş hamile mi? Zahide Yetiş instagram hesabı üzerinden açıklama yaptı mı? Zahide Yetiş eşi kim? Zahide Yetiş canlı yayın programı ilgi ile izleniyor. Zahide Yetiş kimdir? Vatandaşlar en fazla Zahide Yetiş kaç aylık hamile? Zahide Yetiş nereli?
Zahide Yetiş yaş kaç? Zahide Yetiş kaç haftalık hamile? Zahide Yetiş kaç aylık hamile? sorularının yanıtını arıyor.

7 Temmuz 1979 tarihinde  Avusturya Viyana’da dünyaya gözlerini açan Zahide Yetiş, 39 yaşındadır. 3 erkek 1 kız kardeş sahibidir. Zahide Yetiş halen ufak yaşlardayken annesi ve babası  boşanmıştır.  Böylelikle kardeşleriyle birlikte İzmir’de Babaannesinin yanında büyümüştür. Köken olarak Zahide Yetiş’in anne aracılığıyla Yunanistan Selanik’ten İzmir’e göç etmiştirler. Baba kökeni ise aslen Kütahya’lıdır.

Eğitim yaşamına gelince Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji’nde tamamlamıştır. Üniversiteyi ise Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü’nü tamamlayarak mezun olmuştur. TV ekranlarında sunuculuk yapan Zahide Yetiş ilk kez Kanal D’de yayına giren “Doktorum” programı ile tanınmıştır. Bu süreci Atv’de “Zahide ile Yetiş Hayata” isimli programı sunmuştur. 2018 senesinde ise Show Tv’de “Zahide Yetiş’le” isimli programı sağlamaktadır.

Zahide Yetiş özel yaşamında 2014 senesinde İş adamı Cem Arısoy ile 16 Eylül 2014 tarihinde Paris’te evlenmiştir.  İstanbul Kuruçeşme’de de düğün yapmıştır. Anne olmak istediğini çok fazla dile getirmekte ve bir kaç röportajda tedavi gördüğünü açıklamıştır. Başarılı ve sempatik sunucu Zahide Yetiş ve Cem Arısoy tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olacaklarını açıkladı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.