Yusuf Şenli kimdir, Yusuf Şenli kaç yaşında?

04.11.2021
218
Yusuf Şenli kimdir, Yusuf Şenli kaç yaşında?

Yusuf Şenli kimdir, biyografi bölümünde Yusuf Şenli biyografi sayfası ile karşınızdayız. Yusuf Şenli kaç yaşında?, Yusuf Şenli memleketi neresi, Yusuf Şenli facebook, Yusuf Şenli nereli, Yusuf Şenli instagram, Yusuf Şenli ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Yusuf Şenli kimdir? başlığımızın detayları..

Yusuf Şenli Kimdir – Yusuf Şenli Biyografi

1999 senesinde Eskişehir’de doğan Yusuf Şenli,bu güzel şehirde büyümüştür.Tik Tok fenomeni, tiktokerdır.Yusuf Şenli,3 kardeşler.İlk önce yalnızca tiktok üzerinden paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken Yusuf Şenli,sonrasında son haftalarda ise hem youtube video kanalı, hem de İnstagram hesabını da aktif bir biçimde tercih ederek bir hayli önemli takipçiye ulaşmıştır.

Ülkemizde tiktok takipçi sayısına bakıldığı zaman Türkiye adına en fazla tiktok takipçi sayısına sahip isimlerinden biri olma özelliğini taşır. Bilhassa birden çok tiktok fenomeni ile birlikte çektiği videolar ciddi izlenme sayısına ulaşmıştır.

Ağustos 2020 tarihinde videolarda ve fenomen dünyasında bıçaklanma ve kavgalarla gündeme gelen Yusuf Şenli,bir dönem Uzunmakarna olarak bilinen Özgür Balakar ile sevgiliydi.Lakin 2021 senesinde bir video ile ayrıldıklarını açıklamışlardır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.