Yusuf Çim kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
95
Yusuf Çim kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Yusuf Çim kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Yusuf Çim kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yusuf Çim kimdir? kaç yaşında?, Yusuf Çim kimdir? memleketi neresi, Yusuf Çim kimdir? evi nerede, Yusuf Çim kimdir? nereli, Yusuf Çim kimdir? instagram, Yusuf Çim kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yusuf Çim kimdir? Biyografi

Yusuf Çim nereli? Kaç yaşında?

Yusuf Çim kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu burcu? Yusuf Çim yer aldığı diziler? Yusuf Çim sevgilisi? Yusuf Çim biyografi? Yusuf Çim instagram? Yusuf Çim yaş? Yusuf Çim filmleri? Yusuf Çim Ekin Mert Daymaz? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Yusuf Çim yaşamı ve biyografisi

Yusuf Çim Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Dizilerde ve sinema filmlerinde oynadığı karakterlerle tanınmaya başladı.

Yusuf Çim sevgilisi

Yusuf Çim 26 Eylül 1991 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Lise yaşamını Beyoğlu Mesleki Anadolu Lisesinde eğitim görmüştür. Lise yaşamını bitirdiktan sonra Akademi 35 Buçuk Sanat Evinde oyunculuk dersleri almıştır İlk kez kamera karşısına “Ezra” dizisinde “Mustafa” rolünde oynamıştır. Daha sonra Demet Özdemir ile “Çilek Kokusu” dizisinde başrolü paylaşan Yusuf Çim seyirci aracılığıyla çok beğenilerek izlendi ve kariyerinde yükselişe geçmiştir. 2015 senesinde “Piramit” isimli yarışma programında sunucuğu üstlenmiştir. Birçok reklam filminde ve dergi kataloglarına fotomodellik yapmıştır. Tanınmış markaların kıyafetleri için podyumda boy göstermiştir. Müziğe merakı olan ve bunun için çalışmalar yapan Yusuf Çim 2013 senesinde “Olsun Bi Kere” albümüyle müzik sektörüne de dokunmuştur.

Yusuf Çim oynadığı diziler

Yusuf Çim boyu 1.88 cm kilosu 79 kg burcu Terazi. Bir dönem aynı dizisi de bulunan Demet Özdemir ile birliktelikleri olan çift ayrılma kararı almışlardır.

Yusuf Çim diziler ve filmleri

Yusuf Çim oynadığı dizler? Yusuf Çim hangi dizlerde oynadı? Aşağıda listelenmektedir.

  • 2020 – İyi Günde Kötü Günde
  • 2020 – Kazara Aşk
  • 2018 – Servet
  • 2017 – Seven Ne Yapmaz
  • 2017 – İçimdeki Fırtına
  • 2016 – Hanım Köylü
  • 2015 – Piramit
  • 2015 – Çilek Kokusu
  • 2014 – Ezra
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.