Yunus Özdiken Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
425
Yunus Özdiken Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Yunus Özdiken Kimdir?, biyografi sitemizde Yunus Özdiken Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yunus Özdiken Kimdir? kaç yaşında?, Yunus Özdiken Kimdir? memleketi neresi, Yunus Özdiken Kimdir? evi nerede, Yunus Özdiken Kimdir? nereli, Yunus Özdiken Kimdir? instagram, Yunus Özdiken Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yunus Özdiken Kimdir? Biyografi

Yunus Özdiken Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

Yunus Özdiken kimdir nereli ne iş yapar? Yunus Özdiken kaç yaşında? Elçin Sangu sevgilisi Yunus Özdiken kimdir? Elçin Sangu ile tanınan Yunus Özdiken’in yaşamı merak konusu oldu. Biyografi bölümümüzde Yunus Özdiken yaşamı, kariyeri ve hangi şirketlerde çalıştığı ile ilgili bilgiler. Elçin Sangu Yunus Özdiken aşkı gibi birden fazla sorunun yanıtını bulabileceğiniz bilgiler bulunmaktadır.

Yunus Özdiken boyu genç kızların merak konusu olurken, güzel oyuncu Elçin Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken yaşı ve Yunus Özdiken işi de tüm çevrelerde merak konusu oldu. Yunus Özdiken burcu nedir? Yunus Özdiken hangi firmada çalışıyor? En çok yanıtı aranan sorular içinde yerini aldı.

Peki, bu kadar araştırılan genç Yunus Özdiken kimdir? Yunus Özdiken doğum tarihi, doğum günü ne zaman?

Yunus Özdiken Elçin Sangu aşkı uzun zamandır magazin ve medya dünyasında konuşulmaktadu. Yunus Özdiken Elçin Sangu evleniyor şeklinde çıkan haberlerin yanında Elçin Sangu ve Yunus Özdiken ayrıldı mı? Sorusu da gündeme geldi. Çünkü iddialar içinde Yunus Özdiken’in Elçin Sangu’yu aldattığı şeklinde iddialarda atıldı. Yunus Özdiken haberleri kısa bir sürede dalga dalga yayılmaya başladı.

Biyografi bölümümüzde özel yaşamı ile Yunus Özdiken kimdir kaç yaşında ve Yunus Özdiken ile ilgili bilgi haberimizin detayında.

Yunus Özdiken kaç doğumlu? Yunus Özdiken 1976 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. İlk ve ortaöğrenimini İzmir’de bitirdi. 1994 senesinde İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun oldu.

Aynı yıl üniversite sınavına girerek Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisat bölümünü kazandı ve 2003 senesinde mezun oldu. Daha sonra 2008 senesinde İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme yüksek lisansını bitirdi.

Yunuz Özdiken Beşiktaş takımını tutuyor. Kitap okumak, seyahat etmek ve fotoğraf çekmek ilgi alanları içinde. Bunun bunun yanında Sigara da kullanmamaktadır. Memleketi İzmir olan Yunus Özdiken Elçin Sangu ile de üniversiteden arkadaş. Yunus Özdiken üniversite senelerında sevgilisi ile tanışmıştır.

OXXO’da 10 ay süreli çalıştı. 1 yıl boyunca LOUIS VUITTON şirketinde satış müdürü olarak görev yaptı. 2 yıl boyunca JACK AND JONES VERO MODA Bestseller Denmark marka müdürü olarak çalıştı. KOTON ve ZARA gibi markalarla birlikte çalıştı.

Özdiken en son kez Eczacıbaşı İntema şirketinde Perakende Ekosistem Koordinatörü olarak çalışmaktadır.

Yunus Özdiken iletişim ve Sosyal medya hesapları

Yunus Özdiken linkedin: https://www.linkedin.com/in/yunus-%C3%B6zdiken-317262a/

Yunus Özdiken twitter: https://twitter.com/yunusozdiken

Yunus Özdiken facebook: https://www.facebook.com/yunusozdiken

Yunus Özdiken instagram: https://www.instagram.com/yunusozdiken/

Yunus Özdiken görseller ve fotoğrafları

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.