Yunus Emre Terzioğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
96
Yunus Emre Terzioğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Yunus Emre Terzioğlu kimdir?, biyografi sitemizde Yunus Emre Terzioğlu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yunus Emre Terzioğlu kimdir? kaç yaşında?, Yunus Emre Terzioğlu kimdir? memleketi neresi, Yunus Emre Terzioğlu kimdir? evi nerede, Yunus Emre Terzioğlu kimdir? nereli, Yunus Emre Terzioğlu kimdir? instagram, Yunus Emre Terzioğlu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yunus Emre Terzioğlu kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Yunus Emre Terzioğlu
Doğum tarihi: 15 Mayıs 1991
Doğum yeri:  Bursa
Boy: 1.76 cm
Kilo: 78 kg
Burcu: Boğa
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın

Yunus Emre Terzioğlu nereli? Kaç yaşında?

Yunus Emre Terzioğlu kimdir, kaç kilo, boyu, nasıl kilo verdi, diyeti, instagram hesabı, sevgilisi, yer aldığı diziler, vikipedi bilgileri? Yunus Emre Terzioğlu weight loss journey yöntemi ile nasıl zayıfladı? Kim kimdir bölümümüzde Yunus Emre Terzioğlu yaşamı ve biyografi detayları sizlerle olacak.

Yunus Emre Terzioğlu yaşamı ve biyografisi

Yunus Emre Terzioğlu Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. 2013 senesinde oyunculuk kariyerine başladı. En büyük çıkışını 2015 senesinde Kırgın Çiçekler dizisinde Cenk rolü ile yaptı. Yunus Emre Terzioğlu dizi ve tiyatro oyunculuğunun bunun yanında verdiği kilolarla da gündeme geldi.

Yunus Emre Terzioğlu weight loss journey yöntemi ile nasıl zayıfladı

Yunus Emre Terzioğlu 15 Mayıs 1991 senesinde Bursa’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine ve eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite yaşamına İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde sürdürdü.

Oyunculuk kariyerine ilk kez 2013 senesinde “ Kayıp” dizisinde “Fahri Şaşmaz” rolü ile adım attı. En büyük çıkışını 2015 senesinde “Kırgın Çiçekler” dizisinde Cenk kişiliğini canlandırarak yaptı. 2015 senesinde beyazperde de ilk defa oynadığı “Takım: Mahalle Aşkına!” adlı sinema filminde yer aldı.

Sosyal yaşamında müzik, bateri, gitar çalan Yunus Emre Terzioğlu, geçtiğimiz dönmelerde fiziği ile herkesi şaşırmayı başarmıştır.  Sadece spor ve diyet ile 6 buçuk ayda toplam 50 kilo vererek radikal bir değişim yaşadı. Yunus Emre Terzioğlu şimdilerde tiyatro başta olmak üzere film çalışmalarını sürdürmektedir.

Yunus Emre Terzioğlu Tiyatro Oyunları

  • Übü Hep Übü / Oyuncu / Müzik 2020   
  • Mümkün Dünyaların En Kötüsü / Oyuncu / Yönetmen 2019      
  • Romeo ve Juliet / Oyuncu 2017               
  • Woyzeck / Oyuncu 2015             
  • Hayır Neden / Oyuncu 2014

Yunus Emre Terzioğlu dizileri ve filmleri

Yunus Emre Terzioğlu hangi dizilerde oynadı? Oynadığı tüm yapımlar aşağıda bulunmaktadır.

  • 2015 Takım: Mahalle Aşkına! (Sinema Filmi)
  • 2015 Kırgın Çiçekler Cenk  (TV Dizisi)
  • 2013 Kayıp Fahri Şaşmaz (TV Dizisi)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.