Yunus Emre Özden kimdir, Yunus Emre Özden kaç yaşında?

06.11.2021
223
Yunus Emre Özden kimdir, Yunus Emre Özden kaç yaşında?

Yunus Emre Özden kimdir, biyografi bölümünde Yunus Emre Özden biyografi sayfası ile karşınızdayız. Yunus Emre Özden kaç yaşında?, Yunus Emre Özden memleketi neresi, Yunus Emre Özden facebook, Yunus Emre Özden nereli, Yunus Emre Özden instagram, Yunus Emre Özden ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Yunus Emre Özden kimdir? başlığımızın detayları..

Yunus Emre Özden Kimdir – Yunus Emre Özden Biyografi

1993 istanbul Silivri doğumlu Yunus Emre Özden, bir profesyonel dövüşçüdür. Lise yaşamında yaşadığı bir hastalık sonucu çok kilolu olduğunu söyleyen yarışmacı, tedavi sonucu aldığı kilolarla çok dalga geçildiği için okul asla sevemediğini ifade ediyor. Bundan dolayı nasıl tedavi edileceği bitince okul sonrasında şehir stadında koşmaya gitmiş ve 96 kilodan 64 kiloya düşmüş. 

17 yaşına geldiğinde başvuru yaptığı ajanslarla katalog çekimleri yapmaya başladı. 18-19 yaşında fashion weeklerde çıkmaya başladı. 

Modelliğin bir parçasının spor olduğunu söyleyen Survivor Yunus, kum torbası başında uzun saatler geçirmiş. Çocukken hep dövüşçü olmayı hayal ettiğini ama ailenin engellediğini dile getiriyor. Daha sonra salona gelen profesyonel kick boxer güreşçi ve karatecilerle yaptığı antrenmanlarda onlardan daha iyi olduğunu fark etmiş. 

Evleneceği kızın babasının daha normal işler yapması için baskı kurmuş. Bu zamanda lise mezunu olması sebebiyle şoförlük yapmış. Daha sonra Silivri’de çeşitli fabrikalarda çalışmış. Geçim sıkıntıları sebebiyle biten evliliğinin sonrasında MMA dövüşlerine katıldı. 

2019’da Türkiye 3.sü, İstanbul 2.si oldu. Yaşadığım yerde çok sevildiğini ve özellikle kız çocuklarına bedava olmak üzere çocuklara dövüşmesini öğrettiğini, modellik ve yardımcı oyunculuk işlerine koşturduğunu söyleyen Survivor Yunus’un bir hayali de aksiyon filmi çekme, dövüş kulüpleri sahibi olma.

MMA federasyonunun bile hocam diyerek hitap ettiği bir manken dövüşçü olduğunu dile getiriyor. MMA’nın kötülüklerden arınma yolu ve kendi çapında başarısızlıklardan başarılar çıkarma öyküsü olduğunu dile getirdi.

 Diskalifiye olan yarışmacılar yerine katılacak olan isimlerden biri Yunus Emre Özden  Survivor 2020’de Gönüllüler takımında yarışacak.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.