YouTuber Mesut Can Tomay Hakkında Bilinmeyenler

26.10.2021
130
YouTuber Mesut Can Tomay Hakkında Bilinmeyenler

YouTuber Mesut Can Tomay Hakkında Bilinmeyenler, biyografi sitemizde, YouTuber Mesut Can Tomay Hakkında Bilinmeyenler başlığı altında makale bir araya getirdik. YouTuber Mesut Can Tomay Hakkında Bilinmeyenler biyografisi yazımızda…

YouTuber Mesut Can Tomay Hakkında Bilinmeyenler

Bu yazımızda Mesut Can Tomay kimdir? Konusunu işleyeceğiz. Kaç yaşındadır ve nerelidir? Nasıl ünlü oldu? Bugüne kadar hangi dizi ve filmlerde yer aldı? Gibi soruların yanıtlarını biyografi makalemizde bulacaksınızdır.

Mesut Can Tomay 2 Haziran 1999 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Baba aracılığıyla aslen Kars’lıdır.

Bir videosunda babasının sert bir mizacı olduğunu anlatmak istemiş fakat yanlış anlaşılıp babasının öldüğü sanılmıştır. Daha sonra çıkıp babasının hayatta olduğunu açıklamak zorunda kalmıştır. 9 yaşına kadar ilköğretim 2. sınıf dahil, Kars’ın Yusufpaşa Mahallesi’nde doğmuş ve büyümüştür.

Onu YouTube’dan tanıyanlar bir anda büyük çıkış yaptı dese de bu kesinlikle doğru bir tespit değil. Başarılı olabilmek için çok ufak yaştan beri çabaladığını birden çok kez başarısız olduğunu bilmenizi isterim.
Ve başarı yolunda ilerlerken de birden çok kişi aracılığıyla eleştirildiğini halen de eleştirilmeye devam edildiğini bilinmekte.

Hayat böyle arkadaşlar. Birileri yalnızca eleştirir birileri de sürekli olarak bir şeyler üretir. Neyse konumuza dönelim. Bakalım Mesut Can neler üretmiş?

İlk oyunculuk deneyimini 2012 YILINDA Türkün Uzayla imtihanı isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.Bilhassa dizi ve televizyon dünyası öncesinde çekmiş olduğu vine videoları ve katıldığı Yetenek Sizsiniz yarışması ile tanınmıştır.
Yetenek Sizsiniz programında yaptığı taklitler ile büyük beğeni kazanmış, yarışmada yarı finale kadar yükselmeyi başarmıştır. Hom Ofis, Kördüğüm, Tam Kafadan dizilerinde bunun bunun yanında Yolsuzlar Çetesi, Heredot Cevdet Saati, Mc Dandik,İkinci Şans, ve Maidenin Altın günü filmlerinde oyunculuk yaptı.

Lakin şu ana kadarki en büyük çıkışını Ali Biçim ile çektikleri videoları Youtube’de yayınlamasıyla yaptı. Enes Batur ve birden çok YouTuber ile de videolar çekti. Youtube dünyasına 2019 senesinde giriş yapmış kısa süre içinde sempatik tavırları ile yüksek kitlelerin ilgisini çekmeyi başarmıştır.
Bu yazının hazırlandığı sırada Youtube video kanalında toplam 1 Milyon 320 bin abonesi bulunmaktadır. Videolarının toplam izlenmesi ise 51 milyon civarındadır.İnstagram hesabında da 1 Milyon takipçisi bulunmakta. En son da Mesut Can Tomay İkizler burcudur ve 1.74 boyundadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.