Yılmaz Bayraktar kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
304
Yılmaz Bayraktar kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Yılmaz Bayraktar kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Yılmaz Bayraktar kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yılmaz Bayraktar kimdir? kaç yaşında?, Yılmaz Bayraktar kimdir? memleketi neresi, Yılmaz Bayraktar kimdir? evi nerede, Yılmaz Bayraktar kimdir? nereli, Yılmaz Bayraktar kimdir? instagram, Yılmaz Bayraktar kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yılmaz Bayraktar kimdir? Biyografi

Yılmaz Bayraktar nereli? Kaç yaşında?

Yılmaz Bayraktar kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Yılmaz Bayraktar yer aldığı diziler? Yılmaz Bayraktar sevgilisi, ile ilgili araştırılan boy kilo yaş bilgileri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Yılmaz Bayraktar yaşamı ve biyografisi

Yılmaz Bayraktar Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Oynadığı dizi ve sinema filmleri ile kısa bir sürede adını duyurmayı başardı.

Yılmaz Bayraktar oynadığı diziler Yılmaz Bayraktar sevgilisi

Yılmaz Bayraktar 23 Aralık 1984 senesinde Almanya Memmingen’de dünyaya gözlerini açtı. Günümüzde yaşamını Berlin’de sürdürmektedir. Genç oyuncu eğitim yaşamına Almanya’da başladı. Almanca ve İngilizce dil eğitimleri ile birlikte oyunculuk eğitimi aldı. Step dans, klasik dans, break dans ve bale alanlarında eğitimler aldı. Bunun bunun yanında basketbol, futbol, bisiklet, voleybol, jimnastik, ​​hentbol sporları ile ilgilendi.

Yılmaz Bayraktar oyunculuk kariyerine ilk kez 2013 senesinde Tatar Ramazan dizisi ile adım attı. Bu dizide “Kırmastılı Hasan Çelebinin” oğlu “Fehmi Çelebi” rolünü canlandırdı.  2018 senesinde “Çılgın Dersane Üniversitede” dizisinde “Matematikçi Emre” rolüne hayat verdi. 2016 senesinde ilk defa beyazperde de “İftarlık Gazoz” sinema filminde “Hasan” kişiliğine hayat verdi. 2017 senesinde “Vatanım Sensin” adlı diziside  “Kral Aleksandros’u” canlandırdı. Yılmaz Bayarktar 2020 senesinde “Akıncı” dizisinde rol alan isim oldu. Yılmaz Bayraktar boyu 1.74 cm kilosu 74 kg burcu Yay.

Yılmaz Bayraktar dizileri ve filmleri

Yılmaz Bayraktar yer aldığı diziler? Yılmaz Bayraktar hangi dizlerde oynadı? Tüm filmleri aşağıda bulunmaktadır.

  • 2020 Akıncı
  • 2018 Çılgın Dershane Üniversitede
  • 2018 Vatanım Sensin
  • 2016 İftiharlık Gazoz
  • 2013 Tatar Ramazan
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.