Yıldız Yakar kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
345
Yıldız Yakar kimdir, nereli, kaç yaşında?

Yıldız Yakar Kimdir, biyografi sitemizde Yıldız Yakar ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yıldız Yakar kaç yaşında?, Yıldız Yakar memleketi neresi, Yıldız Yakar evi nerede, Yıldız Yakar nereli, Yıldız Yakar instagram, Yıldız Yakar ile alakalı her detay yazımızda..

Yıldız Yakar Biyografi

Yıldız Yakar 25 Kasım 1985 tarihinde Alanya Antalya’da dünyaya gözlerini açtı. Yıldız Yakar eğitim hayatına memlekti Alanya Antalya’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat ve Tasarım Bölümünde sürdü.

spiker

Yıldız Yakar televizyonculuk kariyerine SkyTürk ekranlarında spor haberleri sunarak adım attı. TV360 ekranlarında Gezmek Olsun adlı programı sunan Yıldız Yakar gerçekleştirdiği röportajlar ile ses getirmektedir. Galatasaray taraftarı olan genç ve başarılı sunucu Mia adında bir köpeği bulunmaktadır. Yıldız Yakar özel yaşamında 23 Şubat 2020 tarihinde nikah masasına oturdu. Yıldız Yakar eşi ile ilgili çok bilgi yoktur. Yıldız Yakar kariyerini istikrarla başarılı bir biçimde sürdürmektedir.

yıldız yakar sevgilisi kim

Yıldız Yakar boyu 1.68 cm kilosu 52 kg ve burcu Yay.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.