Yiğitcan Ergin kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
165
Yiğitcan Ergin kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Yiğitcan Ergin kimdir?, biyografi sitemizde Yiğitcan Ergin kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yiğitcan Ergin kimdir? kaç yaşında?, Yiğitcan Ergin kimdir? memleketi neresi, Yiğitcan Ergin kimdir? evi nerede, Yiğitcan Ergin kimdir? nereli, Yiğitcan Ergin kimdir? instagram, Yiğitcan Ergin kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yiğitcan Ergin kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Yiğitcan Ergin
Doğum tarihi: 8 Ocak 1992
Doğum yeri:  İstanbul
Boy: 1.88 cm
Kilo: 80 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Yiğitcan Ergin nereli? Kaç yaşında?

Yiğitcan Ergin boyu, kimdir, nereli, babası kim, burcu, yaşı, dizileri, filmleri, instagram hesabı, sevgilisi? Arka Sokaklar Cemal’in sevgilisi kimdir? Arka Sokaklar Cemal’in gerçek adı ne? Yiğitcan Ergin Zafer Ergin’in nesi, neyi oluyor, ailesi, babası kimdir? Yiğitcan Ergin kimin oğlu? Yiğitcan Ergin Zafer Ergin akrabalığı var mı? Kim kimdir bölümümüzde Yiğitcan Ergin yaşamı ve biyografi detaylarını bulacaksınız.

Yiğitcan Ergin boyu, kimdir, nereli, babası kim, burcu, yaşı, dizileri, filmleri? Arka Sokaklar Cemal'in sevgilisi kimdir? Arka Sokaklar Cemal'in gerçek adı ne? Yiğitcan Ergin Zafer Ergin'in nesi, neyi oluyor?

Yiğitcan Ergin yaşamı ve biyografisi

Yiğitcan Ergin Türk dizi ve sinema oyuncusudur. 2015 senesinde Racon Ailem İçin adlı dizide oynadığı Yağız Çalışkan rolü ile oyuculuğa adım attı. 2017 senesinde Kötü Çocuk sinema filminde Bora rolü ile tanımaktadır. 2020 senesinde Arka Sokaklar dizisinde Cemal rolü ile en büyük çıkışını yakaladı.

Yiğitcan Ergin 8 Ocak 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına başladı. Bu sıralarda oyunculuk eğitimi aldı.

Oyunculuk kariyerine ilk kez 2015 senesinde” Racon Ailem İçin” isimli dizide oynadığı “Yağız Çalışkan” rolü ile başladı. 2017 senesinde beyazperdeye adım atarak“Kötü Çocuk” sinema filminde “Bora” rolüne hayat verdi.  Aynı yıl “Deli Gönül” filminde “Selim” kişiliğini oynadı. 2020 senesinde “Arka Sokaklar” dizisinde “Cemal” rolü ile en büyük çıkışını yaptı.  

Yiğitcan Ergin ile alakalı olarak en fazla araştırılan sorulardan bir diğeride şüphesiz Yiğitcan Ergin Zafer Ergin’in oğlu mu? Ya da neysi nesi oluyor? Sorusu olmuştur. Yiğitcan Ergin Zafer Ergin’in oğlu değildir. Bu yalnızca tatlı bir tesadüf ve soyadı benzerliğidir. İkinci soru ise Yiğitcan Ergin sevgilisi ile alakalı. Yakışıklı oyuncunun sevgilisi yoktur bekardır. Yiğitcan Ergin dizi ve film çalışmalarını sürdürmektedir.

Yiğitcan Ergin dizileri ve filmleri

Yiğitcan Ergin dizileri ve filmleri? Hangi dizilerde oynadı aşağıda bulunmaktadır.

  • 2019 – Arka Sokaklar (TV Dizisi)
  • 2017 – Deli Gönül (Selim) (TV Dizisi)
  • 2017 – Kötü Çocuk (Bora) (Sinema Filmi)
  • 2015 – Racon Ailem İçin (Yağız Çalışkan) (TV Dizisi)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.