Yiğit Marcus Aral kimdir, Yiğit Marcus Aral kaç yaşında?

06.11.2021
165
Yiğit Marcus Aral kimdir, Yiğit Marcus Aral kaç yaşında?

Yiğit Marcus Aral kimdir, biyografi bölümünde Yiğit Marcus Aral biyografi sayfası ile karşınızdayız. Yiğit Marcus Aral kaç yaşında?, Yiğit Marcus Aral memleketi neresi, Yiğit Marcus Aral facebook, Yiğit Marcus Aral nereli, Yiğit Marcus Aral instagram, Yiğit Marcus Aral ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Yiğit Marcus Aral kimdir? başlığımızın detayları..

Yiğit Marcus Aral Kimdir – Yiğit Marcus Aral Biyografi

Gönüllüler takımında Survivor Marcus kısaltma adıyla bilinen yarışmacının tam adı Yiğit Marcus Aral’dır. Bir ayağı Amerika’da, bir ayağı İstanbul’da olan yakışıklı yarışmacı, üniversite eğitimini University Of Miami’de yaptı. İstanbul’da bir modellik ajansında 3 yıl çalıştıktan sonra ABD’nin California eyaletine yerleşen Survivor Marcus, yazılım mühendisidir.

Lakin Marcus, kabiliyeti ve başarısına rağmen yazılım alanında değil oyunculuk ve modellikle özel olarak uğraşıyor. California’dan, İstanbul’daki şirketini yöneten Yiğit Marcus Aral, sıradışı yaşamı ve sosyal platform platformlarındaki fotoğraflarıyla bi hayli gözleri üstüne topluyor. 

Yiğit Marcus Aral, şimdilerde Türkiye güzeli Şevval Şahin ile sevgilidir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.