Yemin Dizisinin Yeni Başrol Oyuncusu Cansu Tuman (Feride) Kimdir Nereli? Kaç Yaşında?

26.10.2021
345
Yemin Dizisinin Yeni Başrol Oyuncusu Cansu Tuman (Feride) Kimdir Nereli? Kaç Yaşında?

Yemin Dizisinin Yeni Başrol Oyuncusu Cansu Tuman (Feride) Kimdir Nereli? Kaç Yaşında?, biyografi sitemizde, Yemin Dizisinin Yeni Başrol Oyuncusu Cansu Tuman (Feride) Kimdir Nereli? Kaç Yaşında? başlığı altında makale bir araya getirdik. Yemin Dizisinin Yeni Başrol Oyuncusu Cansu Tuman (Feride) Kimdir Nereli? Kaç Yaşında? biyografisi yazımızda…

Yemin Dizisinin Yeni Başrol Oyuncusu Cansu Tuman (Feride) Kimdir Nereli? Kaç Yaşında?

Kanal 7 ekranlarında yayına giren Yemin dizisinde Özge Yağız’ın yerine Gökberk Demirci ile baş rolü paylaşacak olan dizinin yeni oyuncusu Cansu Tuman (Feride) kimdir nereli? Yeni Reyhan kişiliği kaç yaşındadır? Boyu ve kilosu nedir? İnstagram, Facebook ve Twitter adresi ne? Bugüne kadar yer aldığı dizileri ve filmleri hangileri? Yemin dizisi 3. sezonunun 1. bölümü saygınlığı ile ( 246. Bölüm ) dizide bulunan oyuncular içinde bulunan Cansu Tuman’ın bilinmeyen yaşamı. Tüm ayrıntılar dizi analiz sitemizdeki biyografi yazımızda.

(Dilerseniz bu biyografi yazısına Serhat Uzunkök YouTube kanalından video biyografi şeklinde de varabilirsiniz)

Yemin Dizisi Yeni Reyhan Kim?

Yemin Dizisi Yeni Reyhan Kim?

Kanal 7 ekranlarında yayına giren bi hayli beğeni alan günlük dizi Yemin dizisinde Özge Yağız diziden ayrılmıştı. Bu nedenle Gökberk Demirci’nin partneri olarak
yeni bir kadın başrol oyuncusu aranıyordu. Arayışlar uzun süre sürdü. Bir çok kişi ile görüşüldü. Hatta hemen hemen bir isim ile anlaşma sağlandığı açıklamaldu. Bu ismin İlayda Altuntaş olduğu söylendi fakat sonrasında bu isimden vazgeçildi.

İzleyicilerin bu ismin Gökberk Demirci ile uyumlu olmayacağını düşündükleri için yapım şirketinin kadın başrol oyuncusunu değiştirdiği iddiaları ortaya atıldı. Tüm bu olanlardan sonra Yemin dizisinin artık kadın başrol oyuncusu kesinleşti. Serkan Mut ve Yasemin Türkmenli’nin yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin oyuncu kadrosuna yeni kadın başrol oyuncusu olarak katılan bu isim Cansu Tuman oldu. Peki kimdir Cansu Tuman gelin kendisini yakında zamandan tanıyalım.

Cansu Tuman Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu Ne? İnstagram, Twitter ve Facebook Adresi Ne?

1994 İstanbul doğumlu olan Cansu Tuman İstanbul Kültür Üniversitesi’nde eğitim almaktadır.
Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde de temel ve ileri oyunculuk eğitimi alan Cansu Tuman oyunculuğa başlamadan önce moleküler biyolog olarak çalışmıştır.

İlk kez 2015 senesinde Arka Sokaklar dizisinde ve sonrasında Kiralık Aşk dizisinde rol alan Cansu Tuman 2017 senesinde olduğu Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Arzu’nun gençliği canlandırarak ünlü olmuş ve akıllarda yer etmiştir.

Cansu Tuman 2019 senesinde da Gerçek Olamaz sinema filminde de rol almıştır.
En son sezon finali yapan ve yeni sezonda devam edecek olan Öğretmen dizisinde öğrenci Merve kişiliğini canlandıran Cansu Tuman
Yemin dizisinde başrol olunca Öğretmen dizisinden ayrılmıştır.
Şu anda Yemin dizisinde Emir ve Reyhan’ın bebeğinin bakıcısı olarak diziye başladı.

Sosyal medyayı çok sık kullanmasa da bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile resmi İnstagram hesabında 21 bin 300 takipçisi bulunmaktadır.
Lakin bu sayının Yemin dizisi ile birlikte kısa zaman zarfında 100 bine ulaşması beklenmektedir.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/cansutuman/

Oyuncu olduğu için araştırılan şu klasik bilgileri de verelim. Cansu Tuman yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Esasen Edirne’lidir.
1.68 boyunda ve 52 kilodur.

Hayvanları çok seven oyuncunun çok sevdiği Sibirya Kurdu bir köpeği mevcuttur. Boş zamanlarında karate, boks gibi sporlarla ilgilenmektedir.

Sizce yeni kadın başrol oyuncusu olan Cansu Tuman ile Gökberk Demirci içindeki uyum nasıl olacak?
Yorumlarınızı yazımızın altından uygulayabilirsiniz. Cansu Tuman’a da yeni dizisinde başarılar dileriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.