Yeliz Kuvancı kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
414
Yeliz Kuvancı kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Yeliz Kuvancı kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Yeliz Kuvancı kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yeliz Kuvancı kimdir? kaç yaşında?, Yeliz Kuvancı kimdir? memleketi neresi, Yeliz Kuvancı kimdir? evi nerede, Yeliz Kuvancı kimdir? nereli, Yeliz Kuvancı kimdir? instagram, Yeliz Kuvancı kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yeliz Kuvancı kimdir? Biyografi

Yeliz Kuvancı nereli? Kaç yaşında?

Yeliz Kuvancı kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Yeliz Kuvancı sevgilisi, yer aldığı diziler, evli mi, çocuğu var mı? Hakkında araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Yeliz Kuvancı yaşamı ve biyografisi

Yeliz Kuvancı Türk dizi film oyuncusudur. 2010 senesinde başladığı oyunculuk kariyerinde en büyük çıkışını 2009 yapımı “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinde oynadığı “İnci” rolü ile müzik öğretmeni kişiliği ile yaptı.

Yeliz Kuvancı 28 Şubat 1987 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Memelikti aslen Ankara’dır. Liseyi başarı ile bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde sürdürmeye başladı. Yeliz Kuvancı kameraların karşına ik defa 2010 senesinde “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinde oynadığı müzik öğretmeni “İnci” rolü ile adım attı.

Yeliz Kuvancı sevgilisi, oynadığı diziler, evli mi, çocuğu var mı

2012 senesinde “Seni Bana Yazmışlar” dizisinde “Zeynep” rolüne hayat verdi. Ardından 2012 senesinde “Böyle Bitmesin” dizisinde “Nazlı” rolünü oynadı. 2014 senesinde “Kocamın Ailesi” dizisinde “Güneş” rolü ile geniş bir takipçiye sahip oldu. 2016 senesinde “Hangimiz Sevmedik” dizisinde  “Itır” rolü ile bir kez daha takipçilerinin dikkatini çekti.  karakterlerini canlandırdı.

Yeliz Kuvancı 2020 senesinde “Tutunamayanlar” dizisinde “Ayşe” rolüne hayat veren isim oldu. Aynı yıl “Sadakatsiz” dizisinde “Bahar” rolünü oynadı. Yeliz Kuvancı boyu 1.74 cm kilosu 60 kg göz rengi kahverengi ve burcu Balık’tır.

Yeliz Kuvancı dizileri ve filmleri

Yeliz Kuvancı yer aldığı diziler hangileri? Yeliz Kuvancı hangi dizilerde rol aldı?

  • 2020 Sadakatsiz – Bahar
  • 2020 Tutunamayanlar – Ayşe
  • 2016 Hangimiz Sevmedik – Itır
  • 2014 Kocamın Ailesi – Güneş
  • 2012 Böyle Bitmesin – Nazlı
  • 2011 Seni Bana Yazmışlar – Zeynep
  • 2010 Öyle Bir Geçer Zaman ki – İnci
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.