Yeliz Korkmaz Semiraminta kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
473
Yeliz Korkmaz Semiraminta kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Yeliz Korkmaz Semiraminta kimdir?, biyografi sitemizde Yeliz Korkmaz Semiraminta kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yeliz Korkmaz Semiraminta kimdir? kaç yaşında?, Yeliz Korkmaz Semiraminta kimdir? memleketi neresi, Yeliz Korkmaz Semiraminta kimdir? evi nerede, Yeliz Korkmaz Semiraminta kimdir? nereli, Yeliz Korkmaz Semiraminta kimdir? instagram, Yeliz Korkmaz Semiraminta kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yeliz Korkmaz Semiraminta kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Yeliz Korkmaz
Doğum tarihi: 14/10/2000
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.68 cm
Kilo:  48 kg
Burcu:  Terazi
Eğitim durumu:  Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Tiktoker, Dansçı
İnstagram hesabı için tıklayın.

Yeliz Korkmaz Semiraminta kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Yeliz Korkmaz Semiraminta kimdir, nereli, kaç yaşında, tik tok üzerinden paylaşımı yaptığı dansı ile bir anda ünlenen Yeliz Korkmaz kim, boyu, kilosu ve burcu ne? Sevgilisi var mı? Kim kimdir bölümümüzde Yeliz Korkmaz Semiraminta yaşamı ve biyografi detayları sizlerle birlikte olacak.

Yeliz Korkmaz yaşamı ve biyografisi

Yeliz Korkmaz Türk Tik Tok fenomeni ve dansçıdır. Türkiye’de ve dünya çapında Tik Tok üzerinden paylaşımı yaptığı videolar ile tanındı. Türkiye’de ışık editli videoları ilk paylaşan kişi unvanına sahiptir. Günümüzde milyonlarca takipçisi bulunmaktadır.

Yeliz Korkmaz 14 Ekim 2000 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Niğde’dir. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. İlk ve ortaöğreniminin sonrasında lise eğitim hayatına İstanbul Üsküdar Validebağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nde sürdü.

Sosyal medya kariyeri 2018 senesinde Tik Tok üzerinden paylaşımı yaptığı videolar aracılığıyla başladı. Semiraminta adı ile Tik Tok kanalı bulunan Yeliz Korkmaz TikTok’a yüklediği slowmo dans videosu ile bir anda geniş bir hedef kitlesine sahip oldu. Günümüzde yaşamını İstanbul’da ilerleten Yeliz Korkmaz bekar olup sevgilisi yoktur. Kendisi keyifli ve ışık efektli videolarla içerikler üretmeye ve bunu tüm sosyal platform kanalları üzerinden yayınlamaya sürdürmektedir.

Yeliz Korkmaz Semiraminta Tik Tok

@semiraminta

Sizce en iyi içerik üreticisi kim? Kombinim: @paandabutik instagram: @semiraminta❤️ #yeniyıldansı #benikeşfet #beniöneçıkart #dance #foryou

♬ No Idea – Don Toliver

Yeliz Korkmaz Semiraminta fotoğrafları

yeliz korkmaz yaş
yeliz korkmaz tik tok
Yeliz Korkmaz sevgilisi
yeliz korkmaz kimdir
yeliz korkmaz kaç yaşında
yeliz korkmaz instagram
yeliz korkmaz iletişim
yeliz korkmaz hakkında
Yeliz Korkmaz boyu
yeliz korkmaz ailesi hakkında
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.