Yelda Özkurşun kimdir, Yelda Özkurşun kaç yaşında?

05.11.2021
216
Yelda Özkurşun kimdir, Yelda Özkurşun kaç yaşında?

Yelda Özkurşun kimdir, biyografi bölümünde Yelda Özkurşun biyografi sayfası ile karşınızdayız. Yelda Özkurşun kaç yaşında?, Yelda Özkurşun memleketi neresi, Yelda Özkurşun facebook, Yelda Özkurşun nereli, Yelda Özkurşun instagram, Yelda Özkurşun ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Yelda Özkurşun kimdir? başlığımızın detayları..

Yelda Özkurşun Kimdir – Yelda Özkurşun Biyografi

1989 doğumlu Yelda Özkurşun,ufak yaştan bu yana bale,müzik ve resim ile ilgilendi.Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piyano bölümünde mezun olduktan sonra oyunculuğa yöneldi.

İzmir Devlet Tiyatrolarında izlediği bir oyun sonrasında sahnede olmayı aklına kazıyan Yelda Özkurşun, çeşitli tiyatro oluşumlarındaki eğitimlerinin bunun yanında 2012 senesinde girdiği Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden 2016 senesinde başarıyla mezun oldu.

Daha önce Kurtlar Vadisi, Medcezir, Küçük Ağa, Şehrin Melekleri dizilerinde rol alan güzel oyuncu Yelda Özkurşun, Star ekranlarında yayına giren Sol Yanım dizisinin 4. bölümüyle Yelda kişiliği olarak ekranlara gelecek.Dizide Defne Samyeli’nin oynadığı Asena kişiliğinin yakın arkadaşı,zengin, havalı, karakter Yelda olarak rol aldı.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.