Yelda Demirören kimdir, Yelda Demirören kaç yaşında?

07.11.2021
192
Yelda Demirören kimdir, Yelda Demirören kaç yaşında?

Yelda Demirören kimdir, biyografi bölümünde Yelda Demirören biyografi sayfası ile karşınızdayız. Yelda Demirören kaç yaşında?, Yelda Demirören memleketi neresi, Yelda Demirören facebook, Yelda Demirören nereli, Yelda Demirören instagram, Yelda Demirören ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Yelda Demirören kimdir? başlığımızın detayları..

Yelda Demirören Kimdir – Yelda Demirören Biyografi

Demirören Medya’nın patronu ve Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in kızı Yelda Demirören ile Turkuvaz Medya Grubu’nun en büyük hissedarlarından Hasan Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu nişanlanmıştı. 2019 senesinde Çırağan Sarayı’nda görkemli bir düğünle evlenmiştir.

Yıldırım Demirören’in ikizlerinden olan 1995 doğumlu Yelda Demirören sosyetenin gözdelerindendir. Magazin dünyasına da çok fazla bulunmaktadır. Lise eğitimini bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Özyeğin Üniversitesi Uluslarası İlişkiler Bölümü’nde sürdü.

Yelda Demirören, 3 kardeşli bir ailenin kızı olarak dünyaya gözlerini açtı. Emre Cemal Demirören adında erkek ikizi ve Erdoğan Demirören adında bir de ufak kardeşi bulunmaktadır.

 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.