Yelda Demirören kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
431
Yelda Demirören kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Yelda Demirören kimdir?, biyografi sitemizde Yelda Demirören kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yelda Demirören kimdir? kaç yaşında?, Yelda Demirören kimdir? memleketi neresi, Yelda Demirören kimdir? evi nerede, Yelda Demirören kimdir? nereli, Yelda Demirören kimdir? instagram, Yelda Demirören kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yelda Demirören kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Yelda Demirören Kalyoncu
Doğum tarihi: 1995
Doğum yeri: İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Haluk Kalyoncu ile)
Meslek: İş Kadını
İnstagram hesabı için tıklayın

Yelda Demirören nereli? Kaç yaşında?

Yelda Demirören kimdir, nereli, kaç yaşında, kaç doğumlu, ne okudu, ne zaman evlendi, düğünü, hamile mi, Yelda Demirören Haluk Kalyoncu hangi tarihte evlendi? Yelda Demirören kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Yelda Demirören yaşamı ve biyografisi

Yelda Demirören iş insanı ve Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ve Revna Demirören’in kızıdır. Yelda Demirören merhum işadamı Hasan Kalyoncu ve Nevin Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu ile 2019 senesinde Çırağan Sarayı’nda görekmli bir düğünle evlenmiştir.

Yelda Demirören 1995 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Lise eğitimini bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Özyeğin Üniversitesi Uluslarası İlişkiler Bölümü’nde sürdü. Demirören ailesinin önemli simaları içinde bulunan ve tek kızları olan Yelda Demirören 2019 senesinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın kıydığı nikahta, nikahın şahitliğini Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan yaptı. İstanbul Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen düğünde Barbaros ve Funda Arar gibi isimler sahne almıştır.

Yelda Demirören, 3 kardeşli bir ailenin kızı olarak dünyaya gözlerini açtı. Emre Cemal Demirören adında erkek ikizi ve Erdoğan Demirören adında bir de ufak kardeşi bulunmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.