Yavuz Selim Demirağ kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
346
Yavuz Selim Demirağ kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Yavuz Selim Demirağ kimdir?, biyografi sitemizde Yavuz Selim Demirağ kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yavuz Selim Demirağ kimdir? kaç yaşında?, Yavuz Selim Demirağ kimdir? memleketi neresi, Yavuz Selim Demirağ kimdir? evi nerede, Yavuz Selim Demirağ kimdir? nereli, Yavuz Selim Demirağ kimdir? instagram, Yavuz Selim Demirağ kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yavuz Selim Demirağ kimdir? Biyografi

Yavuz Selim Demirağ Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Gazeteci yazar Yavuz Selim Demirağ yaşamı ve biyografisine ilişkin araştırılan tüm detayları kim kimdir bölümümüzde siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.

Yavuz Selim Demirağ yaşamı ve biyografisi

Yavuz Selim Demirağ kimdir? Yavuz Selim Demirağ 15 Ocak 1958 senesinde Kayseri’de dünyaya gözlerini açtı. Annesinin adı Yeter Demirdağ’dır. Yavuz Selim Demirağ aslen Kayserilidir. Yavuz Selim Demirağ kaç yaşında diye merak edenler için 60 yaşındadır. Yavuz Selim Demirağ eşi Emel Demirdağ olup çocukları bulunmaktadır. Yavuz Selim Demirağ ilk ve ortaöğrenimini Kayseri’de bitirdi. Daha sonra askeri liseler için hazırlandı. 1978 senesinde Kuleli Askeri lisesi’ni kazandı. Kuleli Askeri lisesi’ni bitrip mezun oldu. Hemen sonra Kara Harp Okulu’na girdi.

1985 senesinde Kara Harp Okulu’ndan çeşitli nedenlerle atıldı. 1985 senesinden sonra okul senelerında yaşadıkları ve çevre gözlemleri onu gazeteci olma yolunda ilham verdi. Daha sonra Gazeteci oldu. Pek çok hususta araştırma yaptı. Yavuz Selim Demirağ Yeniçağ gazetesi yazarıdır. Yavuz Selim Demirağ gazeteci olarak Yeniçağ gazetesinde yazılarını yazmaya sürdürmektedir.

Yavuz Selim Demirağ Meral Akşener gibi siyasi isimlerle de çok anıldı. Yavuz Selim Demirağ Cemaat hadiseleri ile çok gündeme geldi. Yavuz Selim Demirağ İmamların Öcü adlı kitapla bir çok yapılanmaya farklı boyutlar kazandırdı. Yavuz Selim Demirağ gözaltı süreçleri de oldu. Yavuz Selim Demirağ son kitabı üzerinde çalıştığı söylenmektedir. 2019 senesinde katıldığı bir televizyon programı sonrasında evinin önünde uğradığı silahlı saldırı neticesinde yaralı olarak kurtuldu. Bu durum yerli ve yabancı basın aracılığıyla yakında zamandan takip edildi.

Yavuz Selim Demirağ kitapları

  • İmamların Öcü
  • Türk Silahlı Kuvvetleri’nde Cemaat Yapılanması
  • Darbede İnfaz
  • Dijital Terör
  • Teğmen Çelebi

Yavuz Selim Demirağ Fotoğrafları

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.