Yasmin Erbil kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
321
Yasmin Erbil kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Yasmin Erbil kimdir?, biyografi sitemizde Yasmin Erbil kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yasmin Erbil kimdir? kaç yaşında?, Yasmin Erbil kimdir? memleketi neresi, Yasmin Erbil kimdir? evi nerede, Yasmin Erbil kimdir? nereli, Yasmin Erbil kimdir? instagram, Yasmin Erbil kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yasmin Erbil kimdir? Biyografi

Yasmin Erbil kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi kim? Mehmet Ali Erbil’in kaçıncı evliliğinden dünyaya geldi? Magazin programı sunucusu Yasmin Erbil yaşamı ve özgeçmişine dair tüm araştırma konusu olanları kim kimdir bölümümüzde siz değerli okurlarımız için bir arya getiriyoruz.

Yasmin Erbil yaşamı ve biyografisi

Türk sunucu ve reklam oyuncusu Yasmin Erbil 2 Aralık 1995 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitm yaşamına İstanbul’da başladı. Ünlü şovmen ve oyuncu Mehmet Ali Erbil’in kızıdır. Anna kökeninden aslen Rizelidir. Yasmin Erbil, Mehmet Ali Erbil’in  2. Evliliğini yaptığı oyuncu Nergis Kumbasar’ın kızıdır. Yasmin Erbil’in babası Mehmet Ali Erbil’in ilk evliliğinden dünyaya gözlerini açan Sezin Erbil isminde kendisinden 13 yaş büyük ablası bulunmaktadır. Aynı zamanda Mehmet Ali Erbil’in Tuba Coşkun ile yaptığı son evliliğinden dünyaya gözlerini açan Ali Sadi isminde birde ufak erkek kardeşi bulunmaktadır. Yasmin Erbil, Saint Benoit Fransız Kız Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversiteye başladı.  İstanbul’da reklamcılık bölümünde eğitim görürken oyunculuk için okul yaşamını dondurma kararı aldı. Bir süre oyunculuk için Londra’da eğitim aldı. Aynı zamanda sunuculuk dersleri de aldı. Çeşitli reklam çalışmalarının ardında televizyon ekranlarında sunucu olarak yer almaya başladı. 2017 senesinde “Dünyanın En Güzel Kokusu 2” Sinema Filminde ilk oyunculuk deneyimini yaşadı.  İlk profesyonel televizyonculuk deneyimi 2019 senesinde TV100 ekranlarına “Magazin Hattı” isimli magazin programı oldu. Yasmin Erbil şimdilerde ehem sunuculuk hem de oyunculuk kariyerini başarı ile sürdürmektedir.

Yasmin Erbil boyu, kilosu, burcu?

Yasmin Erbil boyu 1.70 cm kilosu 55 kg burcu Yay.

Yasmin Erbil sevgilisi var mı?

Yasmin Erbil bir dönem oyuncu Seçkin Özdemir ile aşk
yaşadığı iddia edilmiştir. Aynı zamanda 2018 senesinde adı bu kez Anıl Tetik ile
anılmıştır. Yasmin Erbil’in şimdilerde devam eden bir aşk yaşamının olup
olmadığı net olarak bilinmemektedir.

Yasmin Erbil fotoğrafları

Yasmin Erbil fotoğrafları aşağıda bulunmaktadır.

Yasmin Erbil instagram hesabı

Yasmin Erbil instagram hesabı için tıklayın.

Yasmin Erbil dizileri ve TV programları

Yasmin Erbil hangi televizyon kanallarında çalıştı oynadığı
diziler var mı? Güncel olarak aşağıda bulunmaktadır.

  • 2019 TV100-Magazin Hattı -Sunucu
  • 2017 Dünyanın En Güzel Kokusu 2 Sinema Filmi –
    Oyuncu
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.