Yasin Obuz kimdir, Yasin Obuz kaç yaşında? Nereli

27.09.2021
364
Yasin Obuz kimdir, Yasin Obuz kaç yaşında? Nereli

Yasin Obuz (Survivor Yasin) Kimdir?, Yasin Obuz kaç yaşında, Yasin Obuz memleketi neresi. Biyografi bölümümüzde Yasin Obuz (Survivor Yasin) Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Mesleği Yarışmacı olan Yasin Obuz 21 Kasım 1988 tarihinde doğmuştur. Yasin Obuz biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Yasin Obuz kimdir

Yasin Obuz (Survivor Yasin)

Survivor 2020’nin renkli yarışmacılarından olan Yasin Obuz kimdir? Nerelidir? Ne Okumuştur? Daha önce hangi yarışmalara katıldı? Gelin birlikte tanıyalım…

Yasin Obuz Kimdir?

21 Kasım 1988, Diyarbakır doğumlu olan Yasin Obuz 31 yaşındadır. 3 kardeşi mevcuttur. Yasin Obuz, çocukluk senelerında 2 yıl jimnastik yapmıştır. Üniversite senelerından mutfağa merağı ortaya çıkmıştır. Bundan dolayı yemek yapmayı öğrenmeye başladı. Yasin Obuz, bir dönem Rusya’da yaşayıp ve hemen hemen olarak 20 ülke gezmiştir. Yasin Obuz, geçmiş senelerda Survivor’a katılmış olan ve seyirciler aracılığıyla bi hayli büyük ilgi görmüş Taner Tolga Tarlacı’nın arkadaşıdır.

Yasin Obuz Aile Yaşamı

Yasin Obuz’un aile yaşamı ile ilgili pek bir bilgi yoktur. Lakin ufakken babasının ailesini terk etmesi üzerine Yasin Obuz annesine ve kardeşlerine bakma yükümlülüğünü ufak yaştan olmak üzere üslenmiştir.

Yasin Obuz Esasen Nerelidir?

Yasin Obuz aslen Diyarbakırlıdır.

Yasin Obuz’un Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Yasin Obuz 1.83 boyunda ve 71 kilodur.

Yasin Obuz Eğitim Hayatı

Yasin Obuz, ilk ve lise öğrenimini Diyarbakır’da bitirdi. Daha sonra Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’ni kazandı. 

Yasin Obuz’un Spor Hayatı

Yasın Obuz, çocukluk senelerından bu yana sporla uğraşmıştır. Çocukken 2 yıl jimnastik yapmıştır. İlk spor lisansı 1998’de çıkan Yasin Obuz, amatör ve profesyonel olarak futbol oynamıştır. 

Yasin Obuz’un Katıldığı Yarışmalar

Yasin Obuz,  ilk kez Kanal D’ de yayına giren Kısmetse Olur programına katıldı. Bu programdan sonra Yemekteyiz’e katılan Yasin Obuz buradaki keyifli yapısıyla dikkat çekmiştir. Yasin Obuz’u fenomen yapan ise Kıbrıs şivesiyle konuşması olmuştur. Daha sonra Tv8’ de yayına giren MasterChef’e katılmıştır. Yasin Obuz burada ‘Boomcu Yasin’  lakabıyla kısa bir sürede fenomen oldu. Yasin Obuz, MasterChef’te belirli bir noktaya gelen Yasin Obuz elenerek veda etmiştir. Şuan Survivor 2020’de son 6’lıya kalmıştır.

Yasin Obuz Sosyal Medya

Yasin Obuz’un Instagram hesabı olan @yasinobuzofficial’ın 1 milyon takipçisi bulunmaktadır.  Yasin Obuz’un Youtube hesabında 34 bin abonesi mevcuttur.

Adı Soyadı:
Yasin Obuz
Meslek:
Yarışmacı
Doğum Tarihi:
21 Kasım 1988
Boyu:
183 cm
Kilosu:
71 kg
Göz Rengi:
Yeşil
Sevgilisi:
Bilinmiyor
Burcu:
Akrep
Eğitimi:
Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi
Doğum Yeri:
Diyarbakır
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.