Yasin Obuz Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

16.09.2021
461
Yasin Obuz Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

Yasin Obuz Kimdir?, biyografi bölümümüzde Yasin Obuz Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Yasin Obuz Kimdir? hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Başlıklar

Yasin Obuz Kimdir? – Kaç Yaşındadır – Memleketi Neresi

(8) (2)
Ad Soyad Yasin Obuz
Meslek Yarışmacı
Yaşı 32 (1988-11-21)
Boyu 1.83
Kilosu 81 KG
Burcu Akrep
Göz Rengi Mavi
Eğitim Lisans
Eşi Bilinmiyor
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri Diyarbakır

Yasin Obuz Kimdir? Biyografi

Yasin Obuz, 21 Kasım 1988 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Çocuk yaşlardan bu yana sporla ilgilenmeye başlamış ve ilk spor lisansı 1998 senesinde çıkmıştır.  

Hem amatör hem de profesyonel anlamda futbol oynayan sporcu, bunun bunun yanında 2 sene de jimnastik yapmıştır. Farklı branşlar denemeyi seven Obuz, voleybol ve basketbol da oynamıştır.  

Yüksek öğretim eğitimini Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde tamamlamış ve öğrencilik senelerında da fitness yapmıştır. Ayrıca üniversite senelerında mutfakla da yakında zamandan ilgilenmiş ve yemek yapmayı öğrenmiştir. Bu zamanda yemek yapmaktan büyük bir keyif aldığını fark eden Obuz, yaşamının bir dönemini de Rusya St. Petersburg’da geçirmiştir.  

Gezmeyi ve farklı kültürleri yakında zamandan görmeyi de çok seven Yasin, 20 ülke gezmiş ve gittiği yerlerde de özellikle mutfak kültürleri ve eğlence tarzları ile yakında zamandan ilgilenmiştir.

Tv 8’de yayına giren Masterchef yarışmasına da katılarak mutfakta başarılarını gösteren Yasin Obuz, şimdilerde ise aynı kanalda yayına giren Survivor müsabakasında Gönüllüler takımında mücadele etmektedir.  

13 Nisan 2020 Pazartesi 22:24 02 Mayıs 2020 Cumartesi 16:41
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.