Yasin Obuz Evli mi? Hakkında Bilinmeyenler

26.10.2021
423
Yasin Obuz Evli mi? Hakkında Bilinmeyenler

Yasin Obuz Evli mi? Hakkında Bilinmeyenler, biyografi sitemizde, Yasin Obuz Evli mi? Hakkında Bilinmeyenler başlığı altında makale bir araya getirdik. Yasin Obuz Evli mi? Hakkında Bilinmeyenler biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Yasin Obuz Evli mi? Hakkında Bilinmeyenler

MasterChef ve Survivor yarışmaları ile tanıdığımız Yasin Obuz Kimdir? Hayatı Ve Bilinmeyenleri

Yasin Obuz Survivor’da kaç kilo verdi? Kaç yaşında ve burcu nedir? Evli mi yoksa bekar mı? Dükkanı nerede? İşte Bilinmeyenleriyle Yasin Obuz’un yaşamı!

Kendisine sürekli olarak değişik lakaplar takan fakat Sanal alemde en fazla Hırşit Binboğa ismiyle bilinen Yasin Obuz 21 Kasım 1988’de Diyarbakır’da dünyaya geldi.

John Travolta’nın gençliğine bi hayli andıran Yasin Obuz 1.83 boyundadır 92 kilodur (Survivor 2020’de 20 kiloya yakın vermiştir) ve akrep burcudur.
Evli olup olmadığı konusu hep tartışıldı ama şu an evli değildir. Ailesi Antalyada yaşamaktadır.

Kıbrıslı gibi konuşmaktadır fakat Yasin Obuz aslen Diyarbakırlıdır.
Kıbrıslı bir arkadaşıyla 6 SENE aynı evi paylaşımı yaptığı için konuşma şekli Kıbrıslı birisinin konuşma şekline dönüşmüş.Ayrıca uzun süre de yurt dışında yaşadığından şivesi bi hayli bozulmuş.

3 kardeş olan Yasin Obuz çocukluğundan beri spor yapıyor ve son derece hiperaktif bir yapıya sahip.İlk spor lisansı 1998’de çıktı.
Amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı. Bunun bunun yanında çocukken 2 yıl jimnastik yaptı, voleybol ve basketbol da oynadı. Ankara Hacettepe Üniversitesi’nde Spor Bilimleri Fakültesi’nde okudu. Üniversite senelerında spor olarak fitness yaptı. Daha sonra bir süre antrenörlük yaptı.

Üniversitede mutfağa merak saldı ve yemek öğrenmeye başladı. Yemek yaparken mutlu olduğunu farkeden Yasin, bir dönem Rusya’da DA yaşadı.
Yaklaşık olarak 20 ülke gezdi. Gittigi ülkelerin mutfak kültürlerini, eglence tarzlarını ve yaşayış şekillerini gözlemledi.

Günümüzde Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Yasin Obuz’un İstanbul Sirkeci’de çok kalabalık bir yerde Buum be pilav midye adında kendine ait bir restaurantı mevcuttur.
Meşhur Çiğ Köfteci Ali Usta’nın dükkanın hemen yanındadır.

Survivor’ın tanınan isimlerinden Taner Tolga Tarlacı ile de yakın arkadaş olan Yasin Obuz, önceden de Yemekteyiz yarışmasına katıldı,
Birkaç kez katıldığı yarışmada rakiplerini epey zorladı.Bu yarışmanın öncesinde de Kısmetse Olur programında yer almıştır.

Pek bilinmeyen bilgi daha verelim. Yasin Obuz aslında oyunculuk da yaptı.
Yönetmenliğini Bilal Kalyoncunun yaptığı, 6 Eylül 2019’da vizyona giren Cin- si Bozuk filminin oyuncu ekibinde bulunan Yasin Obuz ‘ da yer aldı
Lakin Yasin Obuz’u Tüm Türkiye’ye esas tanıtan program 2019 senesinde katıldığı Masterchef Türkiye yarışması olmuştur.

Bir çok seyirci diskalifiye olmasını beklerken Yasin Obuz herkesi şaşırtmış yarışmada pek bir olay çıkartmadan şeflerden bi hayli hızlı bir biçimde yemek yapmanın püf noktalarını öğrenerek, yarışmanın ilerleyen safhalarına kadar tutunmayı başarmıştır.

Batuhan Bayır ile girdiği eleme potasında yarışmadan elenmiştir fakat bu yarışmada kendisine Alican Sabunsoy gibi çok kaliteli bir arkadaş edinmiştir. Ayrıca yarışma boyunca yaptığı hareketler ve kendisine taktığı lakaplarla ve buum diyerek bağırması ile çocukların da sevgisini elde etmiştir.

Yakın gelecekte da tv 8 erkanlarında yayına giren Survivor 2020 yarışmasına gönüllüler takımında yer alarak katıldı ve ilk lakabını 2020 DOMİNİK Belediye Başganı olarak koydu.

Yakın gelecekte Acun Ilıcalı’nın tavsiyesi ile İnstagram hesabının adını değiştirdi ve yasinobuzofficial yaptı. Survivor 2020’nin ve kullanıcı adını da değiştirmesinin etkisiyle takipçi sayısı bi hayli arttı. Mavi tıklı resmi İnstagram hesabında bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile 653 bin takipçisi bulunmaktadır.

Yasin Obuz’un resmi İnstagram hesabı

Şu anda yarışmada rakiplerini bi hayli zorlayan Yasin Obuz’un Survivor 2020 yarışması bitene kadar İnstagram’daki takipçi rakamının 1 milyona ulaşması bekleniyor.

Kendisine yarışmada ve İnstagram yarışında başarılar dileriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.