Yasin Esirgenç kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
614
Yasin Esirgenç kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Yasin Esirgenç kimdir?, biyografi sitemizde Yasin Esirgenç kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yasin Esirgenç kimdir? kaç yaşında?, Yasin Esirgenç kimdir? memleketi neresi, Yasin Esirgenç kimdir? evi nerede, Yasin Esirgenç kimdir? nereli, Yasin Esirgenç kimdir? instagram, Yasin Esirgenç kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yasin Esirgenç kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Yasin Esirgenç
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri: Ankara
Boy: 1.82 cm
Kilo:  85 gk
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Özlem Tunca ile)
Meslek: Yapımcı, Yönetmen, Sunucu
İnstagram hesabı için tıklayın

Yasin Esirgenç nereli? Kaç yaşında?

Yasin Esirgenç kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Yasin Esirgenç eşi, kiminle evli? Özlem Tunca Yasin Esirgenç ne zaman evlendi? Yasin Esirgenç kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Yasin Esirgenç yaşamı ve biyografisi

Yasin Esirgenç Türk sunucu, yönetmendir. Mert Film ve Yapımcılık’ın sahibidir. Kanal 7 televizyonunda ekranlara gelen Dünyayı Geziyorum adlı programın prodüktörü ve yönetmeni olarak tanınmaktadır.

Yasin Esirgenç eşi

Yasin Esirgenç Ankara’da dünyaya gözlerini açan Yasin Esirgenç eğitim yaşamına Ankara’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Hacettepe Üniversitesi Radyo Tv Sinema Bölümü’nde sürdürdü. Mesleki kariyerine Kanal 7 ekranlarında yapımcı ve yönetmen olarak adım attı. Gezi ve seyahat programı olan “Dünyayı Geziyorum” programını ve yine aynı eksende ve aynı formatta hazırlanan “Dünyanın Tadı” adlı programların hem yapımcılığını, hem yönetmenliğini hem de sunuculuğunu yaptı.

Özlem Tunca Düğün

Yasin Esirgenç özel yaşamında 2013 senesinde Dominik’te sunucu Özlem Tunca ile nikah masasına oturdu. Aynı zamanda Ankara’da da düğün merasimi yaptı.

Özlem Tunca Yasin Esirgenç

Yasin Esirgenç ve Özlem Tunca çiftinin bu evliliklerinden 1 yıl sonra 2014 senesinde Yakupcan Melih Tunca adında bir erkek çocukları dünyaya gözlerini açtı.

Yasin Esirgenç TV Programları

  • 2014 Dünyayı Geziyorum – Kanal 7
  • 2017 Dünyanın Tadı – Kanal 7
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.