Yasemin Şefkatli kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
145
Yasemin Şefkatli kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Yasemin Şefkatli kimdir?, biyografi sitemizde Yasemin Şefkatli kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Yasemin Şefkatli kimdir? kaç yaşında?, Yasemin Şefkatli kimdir? memleketi neresi, Yasemin Şefkatli kimdir? evi nerede, Yasemin Şefkatli kimdir? nereli, Yasemin Şefkatli kimdir? instagram, Yasemin Şefkatli kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Yasemin Şefkatli kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Yasemin Şefkatli
Doğum tarihi: 1 Ocak 1992
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.70 cm
Kilo: 58 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Model, Manken
İnstagram hesabı için tıklayın

Yasemin Şefkatli nereli? Kaç yaşında?

Yasemin Şefkatli kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Yasemin Şefkatli sevgilisi kim? Yasemin Şefkatli estetik oldu mu? Estetiksiz hali? İdo Tatlıses’in sevgilisi Yasemin Şefkatli kim? İdo Yasemin Şefkatli evlendi mi? Yasemin Şefkatli Yasak Elma dizisinde oynadı mı? Kısa olarak hakknda araştırılanler, yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birilikte olacak.

Yasemin Şefkatli yaşamı ve biyografisi

Yasemin Şefkatli Türk manken ve modeldir. Şarkıcı İbrahim Tatlıses’in oğlu şarkıcı İdo Tatlıses ile sevgili olduktan sonra adını duyurmaya ve tanınmaya başladı.

Yasemin Şefkatli sevgilisi

Yasemin Şefkatli 1 Ocak 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. İstek Özel Semiha Şakir Lisesi’ni bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İç Mimarlık bölümünde sürdü.

Sosyal medya aracında en fazla takipçisi ve beğenisi bulunan fenomenler içinde yerini alan Yasemin Şefkatli 2017 senesinde sanatçı İdo Tatlıses ile birliktelikleri ile gündeme geldi. Yasemin Şefkatli Çanta modellerinin adını taşıdığı “Yasebags” markasının kurucusudur. Bu marka üzerinden satışlar gerçekleştirmektedir.

Yasemin Şefkatli estetik

Günümüzde İstanbul Beşiktaş’ta yaşamını ilerleten Yasemin Şefkatli bekar olup İdo Tatlıses ile ilişkileri sürdürmektedir.  

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.